Пес Приблуда знайшов нове житло після вибухів на арсеналі
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Пес Приблуда знайшов нове житло після вибухів на арсеналі

Будинок родини Ковалів із Павлівки Калинівського району в ніч на 27 вересня опинився у самому епіцентрі вибухів на арсеналі.

 

На щастя, обійшлось без серйозних ушкоджень, а сім’я із двома дітками встигла виїхати подалі від того жахіття... А коли повернулись до рідної хати, то помітили там нового мешканця — песика. З тих пір він у них й мешкає.

 

- Коли почали вибухати снаряди, то ми добряче налякались і - бігом тікати. Приїжджаємо — а за хлівом лежить собака. Скоріш за все, прибився, бо також був наляканий від того, що творилось у селі, - розповідає родина Коваль. - Прозвали песика Приблудою. Розумний собачка, звикли вже до нього. Хай живе! Крім Приблуди, маємо ще двох псів. Живуть всі мирно.

 

Екстрасенси вже давно кажуть, що коли до будинку прибивається пес, то таким чином собака виступає в ролі ангела-хранителя. Відчувши якусь небезпеку, що нависає над тією чи іншою людиною, він супроводжує її до тієї пори, поки загроза не мине. І мова йде не тільки про фізичне насильство, а й раптові проблеми зі здоров’ям. Хтозна, може, є у такому тлумаченні правда. Адже півтора року тому родина Ковалів пережила трагедію - поховала 4-річну доцю Тетянку, котра загинула в аварії...

 

Вікторія Микитюк

Залишити коментар:
Нет комментариев