Почесну громадянку Вінниці Раю Панасюк врятували лікарі та Божа молитва...
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Почесну громадянку Вінниці Раю Панасюк врятували лікарі та Божа молитва...

- Тільки без паніки! Моліться за моє зцілення! Дуже потрібне Боже Благословіння! – коротко та емоційно 3 листопада звернулась до своїх друзів Почесна громадянка Вінниці Рая Панасюк.

 

Жодних подробиць про свою «біду» уповноважена з прав людей з інвалідністю Кабінету Міністрів України в соцмережі не оприлюднила. Але близькі до Раї люди повідомили, що її давно мучила важка хвороба і тому вінницьким лікарям довелось робити онко-операцію… Кажуть, що хірургічне втручання пройшло вдало, але попереду складна реабілітація. Можливо, за кордоном… 

 

- Рая, як твоє здоровְ’я? – запитали ми у Почесної громадянки міста. 

 

- Не дочекаєтесь! – як завжди оптимістично і долею гумору відповіла Рая. – Болячка справді мене «діставала», але я терпіла, скільки могла, і нікому не хотіла дошкуляти. Але лікарі сказали, що операція неминуча і тому довелось її робити. Тут, у Вінниці… Я жива! Слава Богу! Дякую всім, хто молився за мене і тримав кулачки… Прорвемось!

 

- Це правда, що тобі радять продовжити лікування в Ізраїлі?

 

- Так, потрібна реабілітація та окремий курс… З цього приводу мені телефонував прем’єр-міністр Володимир Гройсман і дуже сварився! 

 

- За що сварився? 

 

- За те, що я мовчала… Що терпіла! Що оперувалась у Вінниці, а йому нічого не сказали… Обіцяв, що допоможе із реабілітацією за кордоном. Я впиралась, але погодилась… 

 

- Ти ще в лікарні, вдома чи як завжди рвешся на роботу в «Гармонію»?

 

- Мене вже виписали… Я трішки вдома, трішки на роботі! Бо сидіти на одному місці я не можу – справи та люди кличуть. За ці роки у Вінниці я звикла бути в самому епіцентрі подій + додалась робота від Кабміну. А ще проекти, перемовини, звернення та діяльність центру. Часу присісти просто бракує… І тому я впевнена, що разом ми подолаємо і хворобу, і всі наші проблеми. Приходьте на наш волонтерський фестиваль у Вінниці 11-13 грудня – буде цікаво, смачно та корисно для громади міста й хлопців у АТО. 

 

 

 

Роман Ковальський

Залишити коментар:
Нет комментариев