«Понеділок 13-те із Грубичем» - у Вінниці Костя розповів про таємниці «зірок», «Козячий гарем» та велике очікування…
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

«Понеділок 13-те із Грубичем» - у Вінниці Костя розповів про таємниці «зірок», «Козячий гарем» та велике очікування…

Відомий телеведучий, збирач рецептів та гурман – Костянтин Грубич перший день тижня активно провів у Вінниці – спершу читав лекцію про секрети кухні тау спіху в педуніверситеті. Потім надихав 20 гастрогідів Вінниччини на творчі успіхи на нові проекти. А вже після обіду помчався в Брацлав, аби скуштувати особливу печеню та запечену мацу від голови єврейської громади міста хасидів. 

 

- Я не лізу в телевізор і вже не ходжу із своїми ідеями по каналах. Бо всі сидять на франшизі, піарять вже розкручені «фейси» та не готові вкладати гроші в щось нове, - розповів Костя Грубич у Вінниці. – Тому я катаюсь по Україні, спілкуюсь із молоддю, із кухарями і людьми в селах, які готової в будь-яку хвилину тебе зустріти, посадити за стіл, нагодувати домашнім та згадати бабусин рецепт, історію смаколика чи місцеву кулінарну традицію. Так я маю свій канал на Ютубі та вже більше 8 тисяч підписників… Сам все знімаю та викладаю на нього, а коли «підійдуть дріжджі» новина, ролик чи відео-рецепт вистрілить і ми наберемо тисячі переглядів. Поки з цього я не розбагатів, бо мені нарахували 70-80 доларів за ці перегляди, але колись воно буде і в тисячах доларів. Тому поки що працюю для задоволення, спілкуюсь із гарними людьми та готую гарні страви. І думаю, як зробити смачний український канал в Інтернеті, що буде смакувати на цілий світ.

 


- Що саме із подільської кухні тобі запам‘яталось?

 

- Звісно, лежні із Барського району від кумедного дядька – так би мовити «Карандаша-2»! Бо «Карандаш №1» - це Дядько Гріша із Вінниці, якого я знайшов в 2003-му із статті 33-каналу та через Романа Ковальського. Скажу чесно, це був один із найкрутіших персонажів у моїй кар‘єрі на телебаченні – бо в нього тоді жив цілий гарем кіз, всі мали імена від Дворкіса до Гелі з Кучмою, в хаті на вулиці Ленських подій у Вінниці – повний треш і ці зйомки на дворі, коли під ногами суцільне козяче гім…но.

 

І так весело і смачно ми знімали не раз, але до Дяді Гріши я повернувся, коли готував сюжет про Зіброва та загалом про Вінниччину. І відтоді я закоханий у ці страви, які описав у своїй книзі. Втім, сьогодні на нас чекають нові відкриття подільських смаків у Брацлаві, де мене чекає дуже цікава жінка. А ще прочитаю школярам лекцію про «шкідливі» чіпси, бургери та коли… Та поїду в чергові мандри завдяки «Бла-бла-кару»… Бо зупинятись і зазнаватись немає часу і є передчуття ще чогось великого і цікавого. Адже після всіх подій в моєму житті я не боюся смерті та готовий і не до таких випробувань… 

 


Повний текст читайте в найближчому випуску «33-го»

 

 

 

Роман Ковальський

Залишити коментар:
Нет комментариев