Посол Литви вручив нагороду 5-класнику Глєбу з Гайсина
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Посол Литви вручив нагороду 5-класнику Глєбу з Гайсина

Школяр переміг у конкурсі, де змагалося 5,5 тисячі школярів.

 

Учень 5-Г класу Гайсинської середньої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. – гімназії Глєб Вербовенко посів переможне місце у 4-му Всеукраїнському конкурсі есе «Я - європеєць». Глєб надзвичайно ерудований та багато читає й вільно володіє англійською мовою, яку вивчає з трьох років. Любов до літератури прищепила хлопчику бабуся - вчителька української мови та літератури. Глєб каже, що його «золоте правило», за наукою бабусі: «тримати паузу». Тобто перед тим, як щось казати, треба подумати. У школяра дуже багато захоплень, тому він поки ще не визначився, яку професію обрати в майбутньому.

 

- Глєб вчиться майже на «відмінно» у математичному гімназійному класі, — розповідає класний керівник Олена Бєлова. — При цьому перемагав у творчих конкурсах, зокрема в написанні казок на тему екології. Відвідує театральну студію, заняття із квілінгу та бісеру, спортивні секції, й з 5-ти років ходить на греко-римську боротьбу. У нього день розписаний по хвилинах. А ще Глєб дуже цінує дружбу з однокласником Богданом Омельченком, з яким відвідує спортивні секції. Нинішня перемога нашого школяра - це перемога усього колективу та міста Гайсина, яке прозвучало на всю Україну.

 

Церемонія нагородження переможців та призерів IV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» відбулася у Посольстві Литовської Республіки в Україні. Із 5,5 тисячі учасників у переможці вийшли 30 осіб. Глєб Вербовенко виборов 3 почесне місце.

 

Нагороду 5-класнику із Гайсина вручив Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс та привітали віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павло Горінов й представник Міністерства молоді та спорту України Наталія Радчук.

 

Окрім дипломів, цінних подарунків, Глєб та інші переможці отримали сертифікати на заохочувальну поїздку до Литви. Глєб з радістю поїде у Європу влітку.

 

 

 

Ольга Вільчинська

Залишити коментар:
Нет комментариев