Сашу Нігруцу з Рудниці вбили одним ударом ножа у серце. Вбивцю затримали
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Сашу Нігруцу з Рудниці вбили одним ударом ножа у серце. Вбивцю затримали

Смерть у 21 рік — завжди трагедія. Але коли це навмисне вбивство молодого хлоп­ця, який просто заступився за іншого...

 

Така невиправдана жорстокість, та ще й у свято Івана Купала, вразила цим літом не тільки всю Рудницю Пі­щан­ського району, але й досвідчених правоохоронців, які розслідували справу.

 

– Мій син Саша Нігруца, його наречена, моя внучка, зять і його друг в Купальську ніч вп’ятьох зайшли на вокзал станції Рудниця. Саша хотів купити сигарет, — розповіла мама Майя Омелянівна Нігруца. — У цей час виникла бійка між пасажиром поїзда і місцевим 19-річним хлопцем. Здоровий мужик з ножем погнався за хлопчиною в бік Гайворона. Наш Саша був спортивний, сильний, побіг, щоб захистити його. Тільки догнав нападника, як той відразу ткнув йому ножа прямо в серце. Один удар, за секунду! Саша тільки промовив: «Мене ранили ножем», — і все, помер. Рана була величезна, крові — море! Видно, ніж був не простий, а спеціальний, професійний. Ми над Сашею кричали, викликали поліцію, «швидку»... А тим часом вбивця сів у вагон і поїхав.

 

Оперативники з Бершаді і Вінниці встановили, що зловмисник міг бути з Кіровоградщини. Через три місяці після скоєного його затримали за місцем проживання.

 

...Весілля, до якого готувався Саша Нігруца разом з коханою, вже не буде. Його оплакали і провели в останню путь рідні, колеги з «Плазматеку», друзі, однокласники...

 

 

 

Ірина Зонова

Залишити коментар:
Нет комментариев