Школярка з Вінниччини пішла на англійську і не повернулась
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Школярка з Вінниччини пішла на англійську і не повернулась

Тривожним видався день 13 квітня у сім’ї Сімоненкових, жителів Ладижина.

 

До пізнього вечора батьки даремно чекали 15-річну доньку Настю, яка пішла на заняття з англійської мови, але додому так і не повернулась. Вранці наступного дня її батько звернувся до місцевого відділення поліції із письмовою заявою про зникнення дівчини. Відповідна інформація з’явилась на сайтах Ладижинського відділення поліції та ГУ НП у Вінницькій області.

 

Напередодні батько дорікав доньці за те, що вона зустрічається з 18-річним Олександром з Бершадського району. І категорично заборонив спілкуватися з цим хлопцем, припинити будь-які стосунки з ним. Зараз мобільні телефони обох не відповідають на виклики.

 

Анастасія Сімоненкова, 2002 року народження, вчиться у 9-В класі ЗОШ №2 м. Ладижина.

 

– Дуже хотіли знайти Настю, шукали її, де тільки могли, — повідомили у школі. — Її однокласники, всі учні принесли у школу контакти дівчинки, все, що хоч трішечки пов’язано з нею. Її друг Олександр працював на «Нашій Рябі». Діти бачили, як він приходив до Насті, зустрічав її. Це було перше кохання, перші почуття... У село до Олександра поїхали правоохоронці, але там втікачів немає. У школі Настя добре вчилась, сім’я у них хороша.

 

– Пошуки тривали чотири дні, але результатів не дали. Правоохоронці «прочісують» ближні села, райцентри, розшукують друзів і знайомих Насті й Олександра, опитують їх, — повідомили 18 квітня у відділі комунікацій обласного ГУ НП.

 

Анастасія висока, волосся світле, довге, була одягнута у чорні брюки і зелену курточку. Поліція просить всіх, хто бачив дівчину чи може допомогти у її розшуку, повідомити до Ладижинського відділення поліції або за телефонами: 0975983635, 0989729228, 06867065, (0432) 59-33-22, (0432) 59-43-12 або 102.

 

 

 

Ірина Зонова

Залишити коментар:
Нет комментариев