Старий дуплявий ясен убив лісника
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Старий дуплявий ясен убив лісника

Страшне горе прийшло у хату Войцицьких, жителів села Біликівці Жмеринського району.

Голова родини Володимир Якович Войцицький, 1963 р.н., 27 листопада трагічно загинув від нещасного випадку під час рубки лісу. Чоловік був досвідченим працівником лісового господарства, мав посвідчення вальника лісу 6 розряду зі стажем роботи майже 20 років.

– Володимир Войцицький працював у приватному підприємстві «ФОП Коваль», — повідомили у прес-службі Вінницького обласного управління лісового і мисливського господарства. — Це підприємство згідно з укладеним договором 27 листопада проводило суцільну рубку головного користування у Людавському лісництві ДП «Жмеринський лісгосп». Відповідно, оформляло технічний допуск до робіт, робило працівникам інструктаж з техніки безпеки та ін. Коли ділянка була вже практично вся знята, залишився одинокий могутній ясен з діаметром стовбура 64 см. Всі робітники зачищали ділянку, збирали хмиз... А Володимир Войцицький раптом пішов до одинокого дерева і почав його спилювати бензопилкою.

Зовнішніх ознак трухлявості чи внутрішньої порожнини у дерева не було. Войцицький досвідчений вальник, якби він знав про дупло, то розумів би, як йому діяти, з якого боку підходити. А так... Коли він зробив підпил і зачепив отвір дупла — товстий стовбур тріснув і зрізався по висоті. Важка частина стовбура сильно вдарила Володимира по голові. Отримані травми виявились несумісними з життям. «Швидка допомога» не довезла чоловіка до лікарні, він помер дорогою.

Попереджений — значить, захищений. Люди повинні знати про небезпеку, яку таять дерева з внут­рішніми дуплами. Сьогодні на місці трагедії працює комісія, управління Держпраці у Вінницькій області з’ясовує всі обставини. Обласне ГУ НП порушило кримінальне провадження.

Лісівники всієї Вінницької області і колектив редакції «33-го каналу» висловлюють щирі співчуття сім’ї загиблого Володимира Яковича Войцицького.

 

 

Ірина Зонова

Залишити коментар:
Нет комментариев