“Сухий” фонтан на площі Могилка відкриють у травні... З літаком МіГ-15 доведеться почекати
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

“Сухий” фонтан на площі Могилка відкриють у травні... З літаком МіГ-15 доведеться почекати

З 18 квітня на площі Героя України Костянтина Могилка почались “польові” випробування сухого фонтану на 16 сопел... Це досі небачене у Вінниці диво фонтанної техніки має бути запущене одразу в двох місцях на проспекті Космонавтів уже в травні. 

 

Фонтан проходить випробування і гарно відпрацював 3-годинну програму. Фільтри зібрали за цей час, майже, відро сміття..., - розповів генпідрядник ремонту площі. - Тут буде “підсвітка” і ввечері фонтан гратиме зовсім іншими фарбами...

 

Щодо літака, то він вже відремонтований і запакований для повернення на площу. Втім, маємо затримку із постаментом для літака, яку взявся виготовити завод “Сармат”... Тому до Дня Перемоги дуже мало шансів, що оновлений МіГ-15 повернеться на площу. Але ми не прив‘язувались до якоїсь “червоної дати” календаря із завершенням робіт... Тому все має бути перш за все якісно, надійно, довговічно та сучасно. 

 

Водночас, на перехресті проспекту Космонавтів із Келецькою вже завершуються роботи на сухому фонтані “Сонячна система”. Також на переходах біля 23-ї школи встановлено попереджувальні фігури “школярів”, які мають попереджувати водіїв про перехід дітей... 

 

Тут же на Космонавтів монтують нові "грибочки" перед пішохідними переходами. Бо взимку частину "грибочків" позрізала прибиральна техніка і мороз. Ціна одного - 30 гривень, на одну "загорожу" йде 30 штук. Це без ПДВ. І без пекельного чайника із смолою, на яку садять “грибочки”, тут не обійтись!

Роман Ковальський

Залишити коментар:
Нет комментариев