Терміново потрібна допомога! Рідні Софійки Подковської просять допомогти, щоб врятувати життя дівчинки
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Терміново потрібна допомога! Рідні Софійки Подковської просять допомогти, щоб врятувати життя дівчинки

Допоможіть врятувати Софійку Подковську! Діагноз: Вроджена патологія розвитку. Атрезія жовчовивідних шляхів печінки.  Терміновий збір! Для проведення трансплантації печінки в бельгійській клініці Сент Люк. Сума збору 110 тис. евро!

 


У Софії страшний діагноз - атрезія жовчовивідних шляхів, біліарний цироз печінки. Лікарі оцінюють стан дівчинки, як КРИТИЧНИЙ - необхідна термінова трансплантація печінки!

 

Зараз Софія цілодобово підключена до крапельниць, які підтримують організм, щоб крихітка змогла протриматися до операції ... Донором буде тато - Руслан, він є учасником бойових дій.

 

10 місяців тому у молодесеньких батьків була надія, що пересадки печінки не знадобиться, що обійдеться лікуванням в Україні. Тоді на день добровольця активісти зібрались з АТОвцями, вони взяли свої бойові нагороди і разом пішли "колядувати" . Прокуратура, обл та міськ рада, податкова та суди. Хлопці просили врятувати доньку їх побратима і готові були продати свої нагороди, які в порівнянні з життям дитини нічого не варті. Назбирали тоді 100 тисяч гривень і це продовжило манюні життя. Але пройшов час і операція таки потрібна. 

 

Батьки звертаються до усіх небайдужих допомогти врятувати їхню донечку!

 

Реквізити для посильної допомоги: Номер картки Приватбанку гривня 5168 7572 8646 4617 Евро 5168 7573 1745 3324 Подковський Руслан

 

Телефон для зв'язку - +380673197027 Руслан Подковський (тато)

Залишити коментар:
Нет комментариев