Театру для дітей у Вінниці бути
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Театру для дітей у Вінниці бути

Сьогодні Вінницька облрада прийняла історичне для наших дітей рішення - Узгодила меморандум за яким буде прискорена процедура передачі нового приміщення для Вінницького обласного академічного театру ляльок. Тепер нарешті зізнаюсь, що це рішення давалось вкрай важко.

 

Працювало сильне депутатське лоббі по принципу "рішалова" за яким блокувалась передача так "потрібної черговому бізнеспроекту нужним людям" землі у розмірі 5 соток для стоянки для театру та дитячого майданчика. І це були не якісь політикани, на жаль питання зарізали на профільній комісії депутати із різних фракцій.


І коли ми дізнались, що все відсилається в архів, що означало, що на приміщенні для театру можна було поставити крапку, наша комісія з питань свободи слова, інформаційного простору... на прохання громадськості, колективу театру, батьків дітей втрутилась в ситацію і провела це рішення. Далі вивела його в порядок денний сесії.

 

Була піднята громадськість, колектив театру розпочинав свої вистави із звернення до громадян підписатись під проханням до 
 влади області. Коли чинився найбільший спротив, нас підтримав голова облради Валерій Коровій та Анатолій Олійник, перший заступник 
Людмила Щербаківська, дякую їм за це. Газета "33-й канал" та Вінницьке державне телебачення, інші ЗМІ робили власні розслідування і показували громаді в яких жахливих та пристосованих умовах працює трупа найкращого в Україні театру для дітей. Далі, на моє прохання, спектаклі відвідав Олександр Домбровський, депутат ВР від округу, де і вирували ці пристрасті. Після почутого і побаченого він підготував вже свій запит до керівників області. 

 

І ось ПЕРЕМОГА, попри незрозумілу позицію деяких, в тому числі і батьків трьох дітей, більшість депутатів це рішення підтримали.
А це означає, що невдовзі ваші діти та внуки підуть не в задушливий та непристосований театр а у світлий та прекрасний Центр, де буде стільки усіх принад для ваших дітей, що ви зможете там провести цілий незабутній день.

 

ТАК ПРИЄМНО В ЧАС ВІЙНИ ТА ЗУБОЖІННЯ, НЕДОВІРИ ТА РОЗПАЧУ НЕСТИ ОСЬ ТАКІ ПРИЄМНІ ВІСТІ!!! СЛАВА УКРАЇНІ І ПОДЯКА ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ ЛЮДЯМ - РАЗОМ МИ СИЛА!

 

Фото Сергія Хіміча

 

 

 

 

 

 

Тетяна Редько

Залишити коментар:
Нет комментариев