Три кадрових бої в облраді за психлікарню Ющенка, БТІ Вінниччини та Інваспорт. Невже "Ера Клочка" та рішалових закінчилась?
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Три кадрових бої в облраді за психлікарню Ющенка, БТІ Вінниччини та Інваспорт. Невже "Ера Клочка" та рішалових закінчилась?

З 10-ї ранку 13 жовтня у Вінницькій обласній раді тривають конкурсні слухання та ретельний відбір кандидатів на керівні посади одразу по 7-ми комунальних підприємствах та установах.

 

І ще до початку "кастингу" ВІП-менеджерів стало зрозуміло, що за ключові призначення йдуть справжні "бої". "БОЇ" із залученням впливу на депутатів, із приховуванням давних в анкетах, із таємним блокуванянм та, навіть, саботажем окремих конкурсів. І це за "звичайні" директорські посади із скромною платнею! Значить не все так просто? 

 


Бо головний "охоронець" здоров’я Вінниччини Людмила Грабович одразу попросила слухати трьох її кандидатів у першу чергу. Адже медицина нині питання №1, обласна психіатрична лікарня "обезголовлена" і зволікати із призначенянми нових керівників вже немає часу... 

 

Тому почали із легендарної та всім відомої "Юшки", де досі всіма правдами і неправдами триває "Ера Клочко"! І для лікарської еліти області одразу стало одкровенням, що незмінний головлікар останніх років не заявлений серед кандидатів на цю посаду. Бо у фінал відбору вийшли Софія Кучерук та Олег Муц... Обоє лікарі вищої категорії, мають стаж, досвід та підтримку... А по Клочку вже очевидно, що його не хочуть в ОДА і ніякі дзвінки із Києва, стаір знайомства та пацієнти, які нині при козирних посадах, цю "Епоху К" не врятують... Але можуть продовжити ще на рік-два! 

 

Тому 5-хвилинні презентації Софії Олегівни та Олега Михайловича були заслухані без застережень від голів посітійних комісій та Анатолія Олійника, Адже всю "хроніку" та діагноз" ледь не головної психлікарні в Україні всім відомі... 

 


Втім, до обох кандидатів депутат Тетяна Редько поставила пряме запитання: "ЯК так вийшло, що ваш пацієнт залишився без догляду, контролю і розстріляв людей у Липовецькому районі?" 

 

На це пані Кучерук та пан Муц мали кожен свою думку та версію... Але за кулуарами цього конкурсу вже зрозуміло, що обох кандидатів дехто із подачі впливових земляків готовий завалити і призначення нового голволікаря в Ющенка зірвати... 

 

Так само обговорюється тема відкриття в цій лікарні відділення, яке буде обстежувати та утримувати дуже специфічних пацієнтів. І в такий спосіб Вінниця отримає не лише "клітку" із супердовічниками на Привокзальній, але й "суперпсихів" за стінами більш як столітної психлікарні... Погодьтесь,це не квіточки! 

 

Втім. вже відчувається, що одині з фіналістів по Ющенка має бульше симпатій в своїх профколах . І це може зіграти
вирішальну роль! 

 


Далі було ще цікавіше та із скандалом, бо ми побачили третю серію битви за обласне БТІ. Адже дві попередні показали, що нинішню в.о директора БТІ пані Обертас банально не можуть і через тиск "Братів" не хочуть затверджувати на цій посаді. Хоча її звіт по роботі останніх років, виконані плани, фінансові показники та думка самого колективу свідчать, що кращого на сьогодні годі шукати... І ця напруга відчувалась буквально в кожному слові під час вже наступної претентації. Бо до Дмитра Степанюка у депутатів було безліч питань по його попередній роботі в Тульнині, по землі, по криімнальних провадженнх, домашньому арешті иа скасованих 7-ми актах на землю та обшуках... А ще виявилось, що у цього кандидата бракує фахової освіти та 5-ти років стажу... Втім, Дмитра Ваильовича, який ниін судиться із 3-ма обласними депутатами від "Свободи" за запитання про "міліцейське минуле", таки допустили до конкурсу... І вистава триває! 

 

Тому агрументи третього кандидата на БТІ області - полковника Олега Татарина були справді сучасні, інтеактивні та в режимі он-лайн. Адже його зачепив "успіх" у Льовові та інших областях приватних БТІ, які за вашу "гроші приїдуть додому. все зроблять за 3-4 дні та вручать документи на руки як цукерочку".

 

 
Водночас, депутат Геннадій Мазур зауважив, що БТІ справді має бути більш сучасних, рухливим і прибутковим... Окремо "смішили" депутатів та пресу кілька кандидатів на директорські крісла, що не могли назвати з голови прибуток своєї "фірми", ціни на продукцію та чіткі фінансові показники ймовірного прибутку із 83-х гектарів комунальних земель... 

 


Зате коли дійшла справа до відбору начальника комунального закладу "Вінницький регіональний центр із фізичної культури і спорту "Інваспорт", то до зали зайшли справжні інваліти та особливі спорстмени. Вони підтримували одногоі з трьох кандидатів - Миколу Ливицького і аргументи назвали "залізні". Водночас, колектив і адмінстратори підприєства, через яке проходять чималі гроші, двома урками за свого директора Дмитра Лукавого... А серед цих двох кандидатів ще є Іван Бондарчук, але не колишній нардеп від СПУ, а його однофамілець... 
Сьогодні до вечора всі фіналісти відбору ще мають написати письмові тести і чекати на свою кадрову долю. Серед вищезгаданих комунальних установ йде відбір директора для БТІ в Бару (2 кандидати) та Могилеві-Подільському (5 кандидатів та безальтернативний конкурс по "Антопільському"...

 


Результати конкурсу мають оголосити у п’ятницю 13-го!

Роман Ковальський

Залишити коментар:
Нет комментариев