У 8-річної вінничанки Даринки рак. Щоб дівчинка жила, потрібно близько 50 тисяч доларів
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

У 8-річної вінничанки Даринки рак. Щоб дівчинка жила, потрібно близько 50 тисяч доларів

Даринка Мартинюк збиралася 1 вересня на перший дзвоник. Мама допомогла одягнути школярці нову блузку та форму. Почала робити зачіску. Але так і не закінчила… Даринка втратила свідомість.

 

Зараз дівчинка в лікарні лежить паралізована. Українські медики діагнозували рак та опустили руки. Але в дитини є шанс на життя.

 

В восьмирічної Даринки з Вінниці діагнозували пухлину(гліома) стовбуру головного мозку. Більше місяця Даша знаходиться на лікуванні у Вінницькій обласній дитячій лікарні під наглядом лікарів. Нажаль з кожним днем її стан погіршувався. - Ми пройшли медикаментозний курс лікування «хімію» та зробили повторне МРТ. Лікарі кажуть, що пухлина збільшується та лікування не допомагає, - розказує тітка Наталя.

 

Українські медичні заклади не мають можливості врятувати Даринку.

 

«Після відмови українських спеціалістів, почались пошуки допомоги закордоном. Маємо перші результати з Туреччини: біопсія – 19 тисяч доларів, генетичне дослідження зразку пухлини – 1,3 тисяч доларів та МРТ – 1,250 тисяч доларів. Загальна сума – 21,550 тисяч доларів. Але ця сума без урахування радіотерапії ( у нас це – опромінення), яка там може обійтись близько 20 тисяч доларів. Цю терапію Даринка повина отримувати, не чекаючи навіть результатів біопсії в Туреччині», - розказує Наталя.

 

Часу дуже мало. Зараз дівчинка лежить, підключена до апаратів, їсть дитячу суміш через трубку, не говорить, не встає, паралізувало одну сторону. На сьогодні батьки зібрали близько 150 тисяч гривень. Родина звертається за допомогою до людей. «Даринка хоче жити! Вона мріяла і мріє потримати на ручках свого новонародженого братика чи сестричку (матуся Даринки при надії), гуляти з ним, гратися, навчати того, що вміє сама. Дивлячись у її дорослі вже оченята, сліз не можливо стримати, і починаєш розуміти, що це може статись з кожним і наші діти – це все для нас», - закликає подруга сім’ї Марія.

 

Реквізити для надання допомоги: ПРИВАТБАНК 5168742204686335 МАРТИНЮК ПЕТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ (батько Даринки).

 

Реквізити для переказу матеріальної допомоги на webmoney мами Даринки - Мартинюк Надiя Матвіївна. WMZ (доллар) для международных переводов: Z613947869772. WMR ( рублі) : R36074674644; WEE( eвро): Е18470086772;  WMU ( гривна) - U667606592700.

Залишити коментар:
Нет комментариев