У "Мирі" показали вінницьке кіно про війну. На прем'єру прийшли кіборги, зірки та спонсори стрічки
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

У "Мирі" показали вінницьке кіно про війну. На прем'єру прийшли кіборги, зірки та спонсори стрічки

12 жовтня у вінницькому кінотеатрі «Мир» відбулася прем’єра фільму «Тримай біля серця», який минулого літа знімали у Вінниці та Калинівці.

 

Нова стрічка режиреса Шалиги – про війну і перепетії кохання. Про перших добровольців, "пекло» Донбасу, війну за блок-пости і Україну! А ще як врятувати сім’ю в цьому жорсткому світі. Головних героїв зіграли Ігор Волков та Лілія Нагорна, які прийшли на прем'єру. Так само на першому показі сяяла від першого успіху їхня кіношна "донька" Зоряна. 

 

Втім, головна увага преси та глядачів була прикута до фронтовиків - бійців 3008, кіборгів із Вінниці та реальних АТОвців, що прийшли в "Мир" на військове кіно... 

 

Героями стрічки стали бійці, які не на словах знають, що таке війна. Наприклад, Андрій Гішпаль зіграв захисника на позивний «Полтава». Вінничанин зізнається, що деякі моменти давалися нелегко в емоційному плані.

 

«Було кілька таких випадків, можна сказати, на межі. І переживати ті моменти вдруге виявилося незвичайно складно. У одному із епізодів я закрив очі молодому хлопцеві, який загинув під час обстрілу. Так було і в житті, на передовій. Я то не прихильник алкоголю, але після таких емоцій говорив режисеру, що піду нап’юсь», - згадує Андрій.

 

На жаль, показ відбувся не без казусів. Майже на половині фільму у кінотеатрі не стало світла. Однак всі глядачі не покидали своїм місць. Спілкувалися з творцями «Тримай біля серця». А також підспівували актору, який зіграв відомі пісні на гітарі. Після 45-хвилинного вимушеного «антракту» показ відновили. Завершальне слово мав міський голова Сергій Моргунов.

 

«Створення таких фільмів про ці страшні події, це якраз та історія, яка повинна залишитися в книжці, на екранах. Щоб ми завжди пам’ятали, що незалежність нам дається кров’ю. Її потрібно берегти, плекати і боронити.

 

Стрічку створювала справжня команда. І сьогодні вона показала гарну роботу. Маю надію, що цей фільм буде позитивно сприйнятий всіма глядачами», - сказав він.

 

У кінотеатрах Вінниці «Тримай біля серця» можна побачити продовж жовтня і листопада

Роман Ковальський

Залишити коментар:
Нет комментариев