У село Тульчинського району, де проживає понад 1000 людей, не ходить автобус
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

У село Тульчинського району, де проживає понад 1000 людей, не ходить автобус

До редакції газети звернулись жителі Шури-Копіївської Тульчинського району. Вони скаржаться на відсутність транспортного зв’язку.

 

Уже чотири місяці до села, де мешкає понад тисячу осіб, взагалі не приїжджає автобус. Люди змушені добиратись попутками чи наймати машину. А це для сільської громади фінансово дуже важко.

 

- Хоча раніше автобус ходив по два-три рази на день. Потім — двічі на тиждень (четвер та неділю). А тепер ми наче відрізані від світу. Аби виїхати до Вінниці, люди спершу мусять пішки долати шестикілометровий шлях до залізничної станції, де зупиняється електричка із Вапнярки на Жмеринку, - розповіли журналісту сільчани. - А після того до обласного центру їдуть ще одним електропоїздом чи пересідають на маршрутку. Якщо ж потрібно дістатись до Тульчина, то наймаємо машини або ж спиняємо попутки. А їхати майже 20 кілометрів. Зважаючи на те, що у Шурі-Копіївській мешкають переважно пенсіонери, ця ситуація більш ніж критична. Літніх людей кинули на виживання. У селі нема аптеки! І це тоді, коли чи не кожен його мешканець — на пігулках. А що вже говорити про студентів, яким дістатись додому вкрай важко. І не в кожній родині є машина, щоб виїхати та зустріти їх. На Великодні свята відвідати родичів для багатьох було цілою проблемою.

 

Тож селяни не можуть вижити без зв’язку зі світом і просять: хай би автобус їздив раз на тиждень або хоча б двічі на місяць, щоби вранці віз їх до Тульчина і в обідню пору привозив назад. Дорога до села ще нормальна. Бувають значно гірші.

 

У Шуро-Копіївській сільській раді підтвердили, що дійсно проблема із транспортом існує і вирішити її поки що не можуть.

 

- Нам не повідомляли, що автобус перестане їздити. Взимку його місяць не було, ми тоді думали, що це ненадовго і пов'язане із хуртовиною та ожеледицею. А вже чотири місяці транспорту так і нема. Ми вже писали листи до райадміністрації, а відповідь отримали, що поки тендер не проводиться, хоча є кому возити. Проте чули, що начебто перевізникам возити невигідно, бо далека вістань і мало пасажирів. Тепер говорять, якщо пільгові категорії будуть платити, то обіцяють автобус повернути. Ми сподіваємось, що до нашої проблеми дослухаються і в районі, і в області.

 

 

 

Вікторія Микитюк

Залишити коментар:
Нет комментариев