Василь Дремлюга очолив управління з питань виконання кримінальних покарань
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Василь Дремлюга очолив управління з питань виконання кримінальних покарань

11 січня з робочим візитом на Вінниччину прибув заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов. Урядовець зустрівся з головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм, обговоривши з очільником Вінниччини питання реформування пенітенціарної служби.

 

В ході зустрічі заступник Міністра представив голові облдержадміністрації керівника новоствореного Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, що розміщується у місті Вінниці, - Василя Микитовича Дремлюгу.

 

Довідка: Дремлюга Василь Микитович народився 7.12.1955 року у с.Зарудинці Немирівського району Вінницької області. В органи внутрішніх справ прийшов після армії у 1977 році. Починав службу міліціонером об’єднаного дивізіону міліції Вінницького МВМ.

 

 

З 1.09.79 по 25.08.83 Василь Микитович - слухач Волгоградської вищої слідчої школи. Після її закінчення працював слідчим та старшим слідчим УМВС України у Вінницькій області. З 1995 року - заступник начальника відділу слідчого управління УМВС, начальник відділення зонального контролю відділу по розслідуванню злочинів, скоєних організованими групами.

 

 

У 1996 році отримує звання підполковник міліції. У 1998 році Василь Микитович Дремлюга переходить до управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області, де займає посаду першого заступника начальника управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області і отримує звання полковника податкової міліції. Генерал-майор міліції Дремлюга з лютого 2005 року по січень 2007 року очолював Управління Міністерства внутрішніх справ у Вінницькій області. З лютого 2008 року був призначений начальником управління податкової міліції у Вінницькій області.

Залишити коментар:
Нет комментариев