Відірвало ноги на війні бійцю із Козятинщини
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Відірвало ноги на війні бійцю із Козятинщини

Останнім часом ситуація в зоні АТО загострилась, і через це Україна продовжує втрачати своїх героїв. Збільшилась і кількість «трьохсотих».

 

Минулого тижня важке поранення отримав наш земляк — 40-річний Віктор Бернов. Про це повідомила вінницька волонтерка Юлія.

 

– Віктор родом із Збаража Козятинського району, із дружиною та двома синами мешкає у Вівсяниках. У 2015 році підписав контракт із 131-им окремим розвідувальним батальйоном. Служить механіком-водієм, – каже Юлія. — Впродовж 2015-2016 років постійно був на передовій, вдома на нього чекали рідні цілих 13 місяців. За свої героїчні подвиги Віктор має чимало нагород, а на День Незалежності брав участь у військовому параді у Києві.

 

Про поранення бійця – знаю, що Віктор крикнув: «Всім лягати» та ногою відкинув гранату, через вибух якої могли загинути його побратими. Не вистачило буквально долі секунди. На жаль, воїну вибуховою хвилею відірвало обидві ноги до колін. Військовою санавіацією його доправили до Харкова, де й нині він перебуває. Ми намагаємось всіляко підтримати моральний стан земляка.

 

 

Вікторія Микитюк

Залишити коментар:
Нет комментариев