Викопали ще один спиртопровід із Молдови до України
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Викопали ще один спиртопровід із Молдови до України

Черговий підпільний спиртопровід довжиною приблизно 100 метрів виявили на березі Дністра в селі Велика Кісниця Ямпільського району.

 

Його викрили прикордонники, які зацікавились активними бізнес-рухами в покинутій хаті поблизу державного кордону. Коли цю контрабандну справу почали «копати», то витягли із дна Дністра 30 метрів пластикової труби, що приносила ділкам серйозні бариші…

 

До речі, восени 2017-го року прикордонники Могилів-Подільського загону тричі «виловлювали» з Дністра спиртопроводи… Це вже 4-й! За попередньою інформацією слідства, проклали трубу через Дністер троє місцевих «бізнесменів», які в покинутому будинку облаштували міні-цех із фасування молдовського спирту. Адже в приміщенні знайшли 15 200-літрових бочок, в яких було три тонни алкогольної контрабанди. Зовсім поруч була схована 5-тонна ємність для спирту… Тобто перед Новим роком бізнес на високих градусах мав розростись до нових об’ємів?

 

Попередньо вартість вилученого спирту оцінюється у 80 тисяч гривень, а «контрабандистам» із Кісниці «світить» штраф 18 тисяч гривень.

 

 

Залишити коментар:
Нет комментариев