Вінничанка Інгрет Костенко - фіналістка вокального шоу «Голос країни»
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Вінничанка Інгрет Костенко - фіналістка вокального шоу «Голос країни»

Пісню «Коханий» вона присвятила батьку, який зараз на війні.

 

Під час прямого ефіру 16 квітня вінничанка Інгрет Костенко увірвалась до фіналу «Голосу країни» і стала найкращою в команді Потапа, перемігши усіх сильних суперників. Дівчина заспівала пісню «Коханий» легендарної співачки українського походження Квітки Цісик, що рано пішла із життя у Канаді. Веселе та водночас оригінальне виконання композиції підкорило глядачів. Саме вони надали їй достатню для подальшої боротьби за перемогу кількість балів. Інгрет розповіла, що свій виступ присвятила татові Георгію, який захищає нашу державу на Сході. Цікаво, що колись він не хотів, аби донька займалася музикою. Але зараз це згадують з посмішкою.

 

– Я співала для свого батька. Два місяці тому він отримав повістку та пішов на війну, — каже вінничанка з німецьким корінням. – Я вважаю, що це його обов'язок. Якщо він там, значить, так потрібно для мене, мами, для нього. Для всіх нас. Я татові розповідаю про «Голос», він дуже вболіває за мене. Як тільки має бути прямий ефір, батько знаходить ноутбук і модем, щоб разом із побратимами подивитись мій виступ. Тато не лише дивиться відео, а й читає всі коментарі у соцмережах і навіть намагається мене продюсувати (посміхається).

 

Якось каже: «Ти бачила? Там написав тобі продюсер якийсь в коментарях». Знаєте, є такі моменти, які від нас не залежать. Ми віримо і надіємось, що все буде добре. Я хочу сказати людям, щоб вони цінували своїх близьких кожен момент. Бо завтра цього вже може не бути.

 

Усі четверо суддів також схвально відгукнулись на виступ «космічної» Інгрет.

 

– Сьогодні ти заспівала зовсім по-юному, — сказала Тіна Кароль. – Було схоже на дитячий голос. Хоча я знаю, наскільки ти глибока дівчина. Минулого разу у тебе був дуже сильний та цілісний виступ. І він мене так вразив, що я про нього навіть своїм друзям розповідала. А сьогодні з тренерами ви спробували нову фарбу. Це добре, що ти можеш йти назустріч своїм страхам. Саме для цього Потап тебе загартовує. Для чогось більшого…

 

Джамала зауважила, що уже вважає Інгрет неймовірною співачкою, тому що вона може бути різною, щирою та цікавою. Проте, за її словами, композиція «Коханий» їй не дуже підходить. А ось наставник вінничанки Потап не міг приховати гордості за вокалістку.

 

– Я пишаюсь тобою, — зізнався Потап, тренер Інгрет Костенко. — Хай спробують у 19 років так заспівати пісню. Ти дуже старалась. Ти зробила те, чого навіть на репетиціях не було. Покривлялась у кінці навіть трохи, причому, кайфово. Все дуже молодіжно, по-весняному. Ти просто взяла і всіх «порвала».

 

Конкурентами Інгрет Костенко у фіналі будуть Віра Кекелія із команди Сергія Бабкіна, Олександр Клименко із команди Тіни Кароль та Анна Кукса із команди Джамали.

 

Нагадаємо, що на «сліпих прослуховуваннях» Інгрет Костенко підкорила суддів «Голосу країни», виконавши народну пісню у сучасній обробці «Пташечка». Дівчина розвернула до себе крісла всіх чотирьох тренерів, але своїм наставником обрала Потапа. Пройшовши кілька етапів змагань, у «Нокаутах» дівчина виконала пісню англомовного рок-гурту «Florence and the Machine» — «What kind of man» та потрапила до прямих ефірів. Під час першого ефіру, який відбувся 9 квітня, Інгрет зaспівaлa укрaїнську народну пісню «Ой летілa зозуля» та отримала найбільшу кількість голосів від глядачів.

 

 

 

Вікторія Микитюк

Залишити коментар:
Нет комментариев