Вінницький депутат продав свій бізнес Герегам за 30 мільйонів доларів?
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Вінницький депутат продав свій бізнес Герегам за 30 мільйонів доларів?

Депутат Вінницької обласної ради від “Аграрної партії України” Володимир Барцьось продав свій агробізнес власникам мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» Олександру та Галині Герегам, - про це повідомляє сайт Replyua.

Він керував “Вінницькою агро-промисловою групою” з 2011-го. Поки невідомо, продав депутат всю компанію чи лише частину.

Згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, Галина Герега та “Епіцентр” вже серед співзасновників. Володимир Барцьось теж у списку кінцевих бенефіціарів.

Ряд ЗМІ повідомляє, що ціна питання становить близько 30 мільйонів “зелених”. Хоч офіційно ніхто її не називав, але саме в таку суму експерти оцінюють потужності компанії із земельним банком в 50 тис. га, 4-ма елеваторами на 250 тис. тонн зерна і майже двомастами одиницями імпортної сільгосптехніки. Завдяки цим активам, "Вінницька аграрно-промислова група" знаходиться на 32-му місці в рейтингу найбільших землекористувачів України.

Підприємство створили в 2009-му році, воно є засновником ряду сільськогосподарських підприємств на території Вінницької та Хмельницької областей, які займаються вирощування зернових та технічних культур.

Залишити коментар:

- Аноним

В 2008 році паї селян влада дозволила без згоди селян обробляти орендарю Меньшикову Костянтину Едуардовичу,це тих,що побоялись вступати в "НемирівЛатІнвест".5 років він вирощував врожаї,продавав наше зерно за кордон,а орендну плату не виплачував! Потім влада зробила його банкрутом і здала його"діла" в архів,де вони і понині.Селяни за 2008- 2013 роки так і не одержали орендної плати. Скільки ще чекати нам років???