Віту довели до самогубства. Рідні покійної вчительки звернулись до поліції
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Віту довели до самогубства. Рідні покійної вчительки звернулись до поліції

У минулому номері газети ми писали про трагедію, яка трапилась у Погребищі. 21 листопада у гаражі знайшли повішеною 22-річну вчительку Віту Воловикову.

 

Нещодавно вона зійшлась із 37-річним Сергієм Бурлакою. До нас звернулись знайомі дівчини і розповіли шокуючі подробиці.

 

– Віточка вже була заміжньою, але життя не склалось. Вона вчилась у Вінницькому державному педагогічному університеті на історичному факультеті. Наприкінці грудня мала отримати диплом і йти працювати на повну ставку, бо була вчителем продовженого дня. Дітки її обожнювали. Нещодавно дівчина перенесла операцію — у неї був рак щитовидної залози. Їздила на процедури до Вінниці. Із Сергієм познайомилась у маршрутному автобусі, він водій. Жили у його будинку в Погребищі. За кілька хат мешкала свекруха, — розповідають зна­йомі Віти Воловикової. — Часто пара сварилась. У чоловіка є син-дев'ятикласник від першого шлюбу.

 

Він часто був у молодят вдома, дуже прив'язався до Віти. То ж коли дівчина дізналась, що нарешті вагітна — зраділа, бо до того спроби були невдалими. Цю новину Віточка повідомила. Проте чоловік та його родичі були не раді такому розвитку подій. Радили робити аборт... Не пройшло і кількох тижнів, як у Віти завмер плід. Наче хтось наврочив... Коли дівчина повернулась додому із лікарні, конфлікти із чоловіком продовжились. Віта вирішила їхати до батьків у Мончин. За нею приїхало таксі. Дорогою постійно телефонував Сергій і вмовляв повернутись. Що він їй такого сказав — не знаємо. Але дівчина поїхала назад у Погребище.

 

Та скандали тривали. Вранці у вівторок Сергій пішов на роботу, а дівчина залишилась. Вона спілкувалась із мамою, дуже плакала. Весь час повторювала, що дуже любить її, що матуся найкраща. Жалілась, що більше так не може, що свекруха погрожувала її знеславити на весь район, якщо піде від Сергія. Після того слухавку Віта не брала. Коли ж її матір приїхала до доньки і відкрила гараж — побачила доньку повішаною. Залишила дві перед­смертні записки. Просила вибачити й нікого не звинувачувати...

 

Як повідомили нашому виданню близькі та друзі покійної, її рідні днями подали заяву до поліції, бо підозрюють, що дівчину довели до самогубства чоловік та його сім'я.

 

 

Вікторія Микитюк

Залишити коментар:
Нет комментариев