З вимогою звільнити риго-депутата Ю. Яремчука з держслужби Вінницьку ОДА та департамент соцполітики пікетували майданівці, волонтери, чорнобильці та громадські активісти
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

З вимогою звільнити риго-депутата Ю. Яремчука з держслужби Вінницьку ОДА та департамент соцполітики пікетували майданівці, волонтери, чорнобильці та громадські активісти

Депутатам, які були холуями у Януковича та не проголосували за визнання Росії агрессором – не місце в держорганах наголошували вони та передали владі звернення, в якому протестувальники вимагають звільнити з займаної посади начальника відділу по захисту чорнобильців соціального департаменту Вінницької ОДА Юрія Яремчука. Відповідне звернення активісти занесли голові Вінницької ОДА Валерію Коровію і директорці департаменту соціальної та молодіжної політики Наталії Заболотній.

 

- На нашу думку, ця людина не гідна бути держслужбовцем. Юрій Яремчук є особою, яка відкрито зневажає моральні цінності, загальнолюдські норми поведінки і не має жодної поваги до українського народу. Ця людина постійно знаходиться в центрі різноманітних скандалів. Ми, небайдужі громадяни України, не можемо спокійно дивитися на знущання цієї аморальної людини з нашого народу. Юрій Яремчук кидає тінь на всю владну вертикаль. Сепаратистів при владі не повинно бути! Невже на всю славну Вінниччину не знайдеться більш гідної людини на його місце? Вимагаємо звільнити Юрія Яремчука з займаної посади, щоб він не паплюжив честь України та її народу, - зазначається у зверненні.

 

Будучи депутатом, Юрій Яремчук не голосував за визнання Росії агресором, у 2011 році судився з підприємством “Вінницькі міські електричні мережі”, бо не хотів сплачувати захмарний борг за світло, у 2012 році вже судився з “Вінницягазом”, тому що 3 роки не платив за спожитий газ для опалення свого 3-поверхового котеджу. Також колишній регіонал запам'ятався позовами у суд на газети з метою підзаробітку, зокрема на найтиражнішу газету Центру України “33-й канал”. Остання ж його фраза про те, що співробітники СБУ, які зараз захищають Україну всіма можливими засобами, є “мотлохом”, остаточно показала силу ненависті Юрія Яремчука до всього українського.

 

Представниця партії “Батьківщина” громадська активістка Олена Василькова додає:

 

- Зовсім недавно Юрій Яремчук пройшов конкурсний відбір, як він це називає, на посаду керівника департаменту по роботі з чорнобильцями. Зараз ця людина не є достойною посідати таку посаду, адже Юрій Яремчук — це затятий регіонал, він не має морального права займати будь-яку посаду, не кажучи вже про роботу з чорнобильцями, такою соціальною сферою.

 

Активістам у Вінницькій ОДА і в департаменті соціальної та молодіжної політики сказали, що дадуть відповідь на офіційне звернення найближчим часом. Натомість, громадські діячі пообіцяли зібратися знову, якщо Юрія Яремчука не звільнять із займаної посади.

 

Нагадуємо, що Юрій Яремчук подавав позов і до «33-го» каналу. Однак його програв у міському суді Вінниці. Редакція документально довела усі наведені факти – і про те, що Юрій судився із газетою про образу його, як члена Партії Регіонів і про те, що обзивав на комісії СБУ «мотлохом», а в цей час ще й одночасно знаходився на стаціонарному лікуванні у Вінницькій обласній лікарні. На якій основі він отримав лист непрацездатності – тепер з'ясовує комісія.

Сергій Семчук 

 

Розслідування «33-го» про одіозне минуле цього депутата-держслужбовця читайте в статті «Мотлох – це СБУ!» – сказав Яремчук, директор відділу чорнобильців і сім’ї. І за це держслужбовець ще хоче з «33-го каналу» та співвідповідачів 100 000!

Залишити коментар:
Нет комментариев