«За якими критеріями депутати обирали директора «Олімпії»?» Відкритий лист до Анатолія Олійника, голови обласної ради
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

«За якими критеріями депутати обирали директора «Олімпії»?» Відкритий лист до Анатолія Олійника, голови обласної ради

7 квітня відбувся відкритий конкурс на заміщення посади директора обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія». З результатами цього конкурсу категорично не погодився один з його учасників — Валерій Сергеєв, директор міської ДЮСШ №1. З цього приводу він звернувся з відкритим листом до Анатолія Олійника, голови Вінницької обласної ради.

 

«Шановний Анатолій Дмитрович! Я отримав найвищі бали на прозорому конкурсі, який відбувався 7 квітня в приміщенні обласної ради. Членами конкурсної комісії були депутати обласної ради. Позитивний висновок щодо участі у конкурсі мені надало обласне управління фізкультури і спорту, обласна федерація з хокею на траві, тренери і викладачі. Я маю якісну спеціальну освіту, звання майстра спорту, величезний досвід роботи — починаючи від гравця команди хокею на траві і до тренера команди майстрів. У мене 13-річний досвід роботи на керівних посадах, 10-річний досвід роботи на посаді директора ДЮСШ №1. І все це абсолютно не враховувалось при голосуванні членами конкурсної комісії.

 

Я вважаю це паплюженням норм моралі, нехтуванням думкою фахівців. Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», прошу роз'яснити: якими критеріями керувалась конкурсна комісія депутатів облради при визначенні переможця конкурсу?»

Валерій Сергеєв, майстер спорту з 13-річним досвідом роботи на керівних посадах у спорті

 

Валерій Сергеєв пояснив, що робота спеціалізованої школи хокею на траві «Олімпія» надзвичайно важлива. Адже у Вінниці створене єдине в Україні поле для хокею на траві, де проходять міжнародні змагання.

 

– Як могли депутати проголосувати за обрання директором «Олімпії» абсолютно сторонньої людини, тренера з греко-римської боротьби, котрий не має жодного досвіду у хокеї на траві? — обурювався Сергій Чернявський, керівник управління фізкультури і спорту ОДА. — Депутати проігнорували всі критерії конкурсу! Не врахували думку трудового колективу, рекомендації фахівців і результати тестів, за якими переміг Сергеєв... Це питання буде винесене на сесію облради, сподіваюсь, депутати ретельно розберуться у ньому.

 

 

 

Ірина Зонова

Залишити коментар:
Нет комментариев