Заради хворої на ДЦП дівчини вінничанка видала збірку
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Заради хворої на ДЦП дівчини вінничанка видала збірку

Журналістка Мирослава Слободянюк активно поєднує улюблену роботу із волонтерською діяльністю.

 

За плечима цієї тендітної дівчини – чимало благодійних проектів. Вона відвідує малюків у дитячих будинках, у неблагополучних сім’ях, часто організовує подібні акції для діток з інвалідністю. А 12 листопада Мирослава представила містянам свoю пeршу книгу – «Нeвидимe Сoнцe». Книга уні­кальна тим, що вірші та проза написані не лише українською, а й перекладені арабською. Подібних поетичних збірок у Вінницькій області ще не видавалось.

 

Всі охочі вінничани змогли придбати книгу Мирослави Слободянюк за символічну суму — 100 гривень. Усі кошти від продажу дівчина віддасть на лікування вінничанки Анжеліки Фалейтор, хворої на ДЦП. У неї завдяки людській небайдужості з'явився шанс ходити.

 

– Проблеми із здоров'ям в Анжелічки почались практично з народження, а в п'ять місяців, коли всі діти вже впевнено сиділи й піднімались з допомогою батьків, вона не могла навіть добре тримати голівку. Батьки багато їздили по лікарнях. Возили маля по всіх можливих знахарях і докторах наук, та нічого хорошого з цього не було. А в рік Анжеліці поставили діагноз — ДЦП, — розповідає Мирослава Слободянюк. — У чотири вона почала багато плакати перед сном від того, що в неї боліли колінця. В неї не вирівнювались ніжки, й з того часу почались перші операції. Та мама не зупинялась й не опускала руки. Нещодавно лікарі у Харкові дали їй шанс стати на ноги, лише для цього необхідно провести ряд дороговартісних операцій. Щоб розпочати лікування, потрібно 10 тисяч доларів, яких у родини дівчинки немає. Мати Анжеліки виховує її сама, батько загинув кілька років тому. Вся надія родини — на небайдужих людей.

 

 

 

Вікторія Микитюк

Залишити коментар:
Нет комментариев