Зіркою соцмереж стала вчителька фізри із 33-ї школи Саша після рекордної «Макарени»
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Зіркою соцмереж стала вчителька фізри із 33-ї школи Саша після рекордної «Макарени»

– Вау, — сказав мені чоловік Костя, коли ввечері після шкільної зарядки побачив кількість переглядів із моїм відео. Так і сказав: мовляв, вранці відпустив на роботу звичайну вчительку, а ввечері вже маю дружину-зірку, — розповіла вчителька фізкультури та фітнес-тренер Олександра Марковська, що стала сенсацією соціальних мереж після ролика із стадіону 33-ї школи.

 

Адже 7 квітня в самому серці мікрорайону Вишенька на загальношкільну зарядку під ритми «Макарени» зібрались 730 учнів та 50 вчителів.

 

Та спершу цей дружний хор на 800 голосів разом із батьками заспівав на всю Вінницю Гімн України, і це треба було бачити та чути... Бо в цих очах, маленьких руках на великому серці та «Згинуть наші вороженьки...» відчувалась неабияка сила!

 

І лише потім був хіт всіх часів та народів «Макарена»

 

– Вийшло крутіше, ніж ми собі це задумували. Бо я хвилювалась, як ніколи, адже для мене це найбільша танцювальна аудиторія — рідна школа! Звісно, за день до рекорду ми провели репетицію і весь час дивились на небо, щоб на дітей та апаратуру не пішов дощ, — зазначила Саша Марковська. — А як включили музику, я вже була в своїй стихії... Бо вже 5-й рік проводжу заняття із фітнесу, працюю із малими та дорослими... Чому «Макарена»? — бо вона проста, зрозуміла та мегапопулярна. Тепер і я несподівано стала «популярною»! У той день на емоціях ледь лягла спати — у «Фейсбуку» було вже 1000 переглядів нашого танцю. А на ранок — вже більше 10 тисяч! І цей шквал поширень та перепостів нашого ролика із «Макареною» триває. А які приємні коментарі пишуть діти та батьки! Знаєте, я вражена і вже готую щось новеньке у танцювально-спортивному стилі, бо учні на уроках чи просто в коридорі запитують: «А що ми танцюємо далі? Нас же тепер всі знають!» Тому вже на останній дзвінок із дітьми готуємо патріотичний сюрприз для всієї школи №33.

 

 

Роман Ковальський

Залишити коментар:
Нет комментариев