Звання генерал-лейтенанта присвоїли прокурору Вінниччини
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
ЗАВАНТАЖИТИ

Звання генерал-лейтенанта присвоїли прокурору Вінниччини

Президент України присвоїв класний чин державного радника юстиції 2 класу В’ячеславу Соколовому.

 

Підвищення здивувало активістів та майданівців, у яких чи не най­більше запитань до цього керівника.

 

– За які такі досягнення? — обурюється депутат обласної ради свободівець Валерій Скрипченко. — Не розслідувана справа він­ницьких «тітушковозів». Так і не розслідуване побиття нашого депутата Жмеринської місь­кої ради Юрія Заморського.

 

До цих пір не зрозуміло, чи здійснюється прокурорський нагляд над розкраданням освітньої субвенції? Чи розслідує прокуратура справу підпалу автомобіля депутата ВМР Дмитра Уманця? Жодне розслідування, пов’язане зі злочинами політиків чи виконавчої влади, не доведене до кінця. Навіть розпитати про це особисто Соколового не вдається, бо він не приходить звітувати перед депутатами облради, а все присилає своїх заступників (всупереч ст. 6 ЗУ «Про прокуратуру»). У той час, коли звіти прокуратури не підтримуються депутатами обласної ради, дуже дивним виглядає те, що Президент нагороджує керівника прокуратури  новими чинами, що вочевидь несуть за собою певні пільги, надбавки.

 

До речі, раніше вінничани неодноразово пікетували приміщення обласної прокуратури. На знак свого протесту приносили похоронні вінки, опудала з грішми у кишенях та кидали яйцями у спів­робітників ві­домства.

 

В'ячеслав Соколовий родом із Шаргородського району. Працював на різних посадах у прокуратурах області та Вінниці. За 2016 рік заробив 339 тисяч грн. зарплати за місцем роботи. Його дружина Наталія — 20600 грн. зарплати у фермерському господарстві «Плеба­нівський сад» та 400 тис. грн. дивідендів від того ж господарства, 50% власності якого належить їй. Готівкою головний прокурор області задекларував 280 тис. грн., його дружина — 430 тисяч. Автомобіль, на якому їздить, «Toyota Land Cruiser» 2012 року випуску (середня вартість 980 тис.грн.), належить батьку-фермеру.

 

Віталіна Володимирова

Залишити коментар:
Нет комментариев