Vinnytsia IT-cluster спільно з партнером Winstars Technology LLC організовує зустріч верхівки IT-сектору Вінниці задля знайомства, неформального спілкування, обміну думками та презентації концепції Smart IT city – міста для розумних людей. Зустріч відбудеться 18 липня у просторі для ідей ”CHERDAK”, за адресою, м. Вінниця, вул. Соборна, 24 о 19 годині.

IT Party-унікальна можливість поспілкуватись з колегами, яку започатковує Vinnytsia IT-cluster та проводитиме її двічі на рік. IT Party – це приємний вечір у компанії людей, яким не байдужий IT-бізнес Вінниці. IT Party – вино, саксофон і знайомства.

Ось як прокоментував ініціативу створення IT Party директор громадської спілки “Вінниця IT-cluster” Іван Полюхович:

– У IT-Party я вбачаю набагато більше, ніж просто неформальне спілкування. Саме в таких форматах є можливість обговорення спільних можливостей, спільних питань та викликів які мають загальний «ІТ-бізнесовий» характер. Представники ТОП-менеджменту ІТ-компаній завдяки таким зустрічам зможуть робити свій бізнес більш актуальним, адже ІТ- бізнес потребує бути й «на гребені хвилі». Одним з найважливіших моментів заходів такого формату є те, що паралельно з невимушеним діловим спілкуванням ми отримуємо інформацію про тенденції розвитку ІТ-сфери нашого міста, регіону, країни. Наприклад, на IT-Party 18 липня ми дізнаємось про концепції проекту ІТ Smart-City, і, в той-же час, зможемо відчути себе дотичними до соціального наповнення нашого життя – кошти, зібрані за квитки на цей захід, підуть на організацію заходів для розвитку талановитих дітей в сфері ІТ.»

Співзасновник громадської спілки Дмитро Софина теж задоволений заходом:

– Так чи інакше ІТ компанії знайомі між собою і поодинці зустрічаються, але ще не було жодного заходу, де ми могли б спільно зустрітися, тільки менеджмент, тільки ІТ, й в зручних та комфортних умовах могли обговорити не лише проблеми галузі у нашому місці, а й обмінятися досвідом: хто як угоди закриває, в кого є рішення по софту, а у інших хардвер на цю ж тематику, а хтось успішно запустив сучасну систему управління проектами… Ось для чого це потрібно! Обмін досвідом, отримання інформації та пошук нових партнерських рішень та можливостей. Коли ми разом, то сила, коли поодинці, то на нас можуть завжди наїхати, а так нехай знають, що ми ті, хто роблять Україну 21 сторіччя й самі можемо гуртом постояти за ідеали розвинутого світу.»

Однією з найочікуваніших подій вечору стане презентація концепції проекту Smart IT city- розумне місто для розумних людей, що буде приємною несподіванкою для усіх представників сфери IT.

Для отримання промокоду з безкоштовним входом на подію представника ЗМІ- звертайтеся на пошту – info@it-cluster.vn.ua

Наші соціальні мережі:
https://www.facebook.com/itclustervnua/
https://www.instagram.com/it_cluster_vn
https://twitter.com/vin_cluster
https://www.linkedin.com/company/it-cluster-vinnytsia/
Для зв’язку: 067-453-98-97