Вінницькі сапери-рятувальники теж виїхали на допомогу до смт. Дружби у Чернігівській області, де сьогодні вночі стались пожежа й вибухи на складі боєприпасів місцевої військової частини.

– О 5 годині за сигналом тривоги виїхав один розрахунок групи піротехнічних робіт нашого аварійно-рятувального загону спецпризначення. П’ятеро бійців на одному спецавтомобілі. Очолив групу досвідчений офіцер капітан служби цивільного захисту Василь Зубко, – розповів начальник прес-служби обласних рятувальників Олександр Кутовий. – Це все наші бійці, які мають чималий досвід розмінувань, зокрема в зоні антитерористичної операції та під час ліквідації наслідків вибухів на арсеналі під Калинівкою минулого року.

Загалом, за інформацією прес-служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій, на місце надзвичайної ситуації виїхав 21 піротехнічний розрахунок ДСНС України – 39 одиниць техніки та 107 бійців. У прилеглих областях приведено у готовність 23 пожежні розрахунки – 23 спецмашини та 109 бійців, сформовано зведений загін ще із 27 машин та 115 рятувальників, приведено у готовність сім пожежних потягів ПАТ «Укрзалізниця».