Саме там відбулась рада начальників Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації. Керівники управління на чолі із генералом Василем Дремлюгою, начальники виправних колоній Вінницької, Хмельницької та Чернівецької областей, представники місцевої влади детально ознайомились із закладом. Це досить «молода» установа, яка розпочала працювати із ще міліцейської спецкомендатури з 15 грудня 1992 року.

– З весни ми почали капітальний ремонт банно-прального комплексу для засуджених. Зробили там новенькі душові кабінки, систему подачі та стоку води, поклали плитку, придбали пральні машини, котли для опалення. Одночасно там можуть помитись 12 осіб. Там раніше були просто голі стіни. Були відсутні елементарні умови гігієни для засуджених, — розповів начальник установи підполковник внутрішньої служби Ярослав Бурбеза. — Тож ми робили усе «з нуля».

Не менш важливі та великі ремонтні роботи проведені й у адміністрації установи:

– Відремонтували приміщення чергової частини — кімнату відпочинку, приготування їжі та групи швидкого реагування… Бійцям придбали форму та спецзасоби — захисні шоломи, щити, спецодяг вартістю у 63 тисячі гривень. Придбали й 14 відеокамер. З них 12 виведені на пульт нагляду — як нашої чергової частини — це з гуртожитків для засуджених, приміщень для їхньої роботи — так і на Київ. Аби у будь-який момент чергова частина Державної кримінально-виконавчої служби могла здійснювати нагляд, як проходить служба, — розповів Ярослав Бурбеза. — Встановлено нових 119 прожекторів — із економним освітленням… Придбали шість радіостанцій.

За результатами наради прийнято рішення, що райдержадміністрація допоможе нам у подальшому утепленні приміщень. У цьому році ми вже утеплили 146 квадратних метрів — це частина гуртожитку для засуджених, їдальня.

До речі, як зазначив начальник установи, у них не відчувається «кадрового голоду». Нині вакантна лише одна офіцерська посада та чотири посади молодших інспекторів. Тож громадяни активно йдуть на службу до установи. Нині у цьому виправному центрі утримуються близько ста засуджених.