Нагадуємо, що ця трагедія сталась 10 січня між 17.40 та 17.50 вечора на гайсинській трасі. На дорозі знайшли понівечене тіло невідомої молодої жінки. Жодних документів, мобільного телефону у неї не було. Водій, який вбив жінку, з місця аварії втік, лишивши лише фрагменти потрощеної автівки.

Тривалий час про загиблу не було нічого відомо. Хоча казали, що напередодні трагедії вона ще обідала у придорожньому кафе, розповідала, що сама родом з міста Первомайська Миколаївської області та їде на Тернопільщину. У її одязі знайшли лише фотографію – портрет жінки, яка зовні дуже схожа на загиблу…

– За тісної співпраці вінницьких та миколаївських оперативників карного розшуку, слідчих та експертів було проведено ряд експертиз, зокрема й ДНК, — розповіли у прес-службі обласної поліції. — За результатами аналізів й стало відомо, що це дійсно була мешканка міста Миколаїв, 1985 року народження. Жінка рахувалась безвісти зниклою.

Як вона опинилась на Вінниччині та за яких обставин загинула у ДТП — невідомо. Не відомий і водій, який вчинив цей злочин. За уламками автомобіля, що знайшли на місці трагедії, оперативники припускають, що це може бути білий мікроавтобус марки «Мерседес».

У прес-службі обласної поліції просять вінничан, яким відома інформація про учасника та обставини аварії, повідомити за телефонами: (067)431-82-76, (067)443-40-05, (0432)59-44-60, 59-44-63 або 102.