Свого часу чоловік займався розведенням кроликів та собак породи джек-рассел-тер’єр. А кілька місяців тому здійснив найзаповітнішу мрію — біля свого будинку обладнав контактний зоодворик, де всі охочі не лише можуть побачити екзотичних тваринок, а й взяти їх на руки та погодувати. Такого у районі більше нема.

– У Вінниці мої знайомі відкрили контактний зоопарк у парку. Ідея мені сподобалась, я люблю тварин і хотів би, щоб познайомитись із ними мали можливість діти із Козятинщини. Адже більшість із них сидить у гаджетах та грає в комп’ютерні ігри. Та й у батьків не завжди є можливість повезти дитя до Києва чи Вінниці у зоопарк. Саме тому і вирішив відкрити щось схоже і в своєму місті. Власноруч змайстрував приміщення та клітки, тварин купував за власні кошти. Щодо догляду, то спілкуюсь із однодумцями та черпаю інформацію в Інтернеті. А головне — це досвід та любов до тварин. Кого у мене тільки немає! — усміхається пан Олександр. — Фретка, єнот Яша, собаки, їжачки африканські, фазани, єнотовидна собака, шиншили, кролики, поні, карликові курочки, морські свинки та декоративні, овечки й пара кіз — Остап і Марічка. Яструба мені віддали, бо у нього зламане крило і він вже ніколи не літатиме. Він міг би загинути, якби його залишили пораненим. Годую птаха курячим м’ясом. Нещодавно нам принесли щура та папугу, бо виявилось, що у дитини власників алергія. То щоб не віддавати куди-небудь, приносять до зоопарку. Всі тварини ручні, їх можна гладити та у моїй присутності годувати. Діти та дорослі у захваті, бо отримують позитивні емоції. А ще мають можливість покататись на міні-поні.

У планах Олександра Автухова розшити свій зоопарк та перенести його ближче до центру Козятина. А ще він планує придбати носуху, мавпенят та кенгуру.