– Цей конкурс вже вдруге проводиться у Збройних силах України. У ньому беруть участь медичні працівники-жінки, які відбувають службу у військових лікувальних установах. За підсумками, у Вінниці титул «Міс Берегиня в погонах» отримала медична сестра терапевтичного відділення Клініки загальної терапії старший солдат Юлія Гуцал, — розповіли військові. — Вона, як і ще чотири переможниці аналогічних конкурсів з Житомира, Хмельницького, Білої Церкви та Старокостянтинова, представлятиме Центральний регіон, куди входить і Вінниччина, на фінальних змаганнях.

Юлія Гуцал добре знає медичну та військову службу. У вільний час захоплюється танцями та вишивкою. Саме танцем контемп Юлія неабияк вразила колег та представників журі на конкурсі.

– Моя мама 37 років працювала медсестрою. Брат — захисник України, був у зоні антитерористичної операції у 2104-1015 роках. Мій наречений теж офіцер, нещодавно повернувся з фронту. Після школи я закінчила обласний гуманітарний ліцей та Вінницький медичний коледж. Вже після його закінчення пішла працювати до нашого військового госпіталю, — розповіла нам Юлія. — Спочатку два роки була там цивільною медсестрою, а у червні минулого року призвалась до ВМКЦ ЦР вже як військовослужбовець. Служба та колектив дуже подобаються. Мене обрали з-поміж колег відділення. Усі вони гаряче вболівали за мене. Радіють і мої батьки, і рідні, й близькі. Дівчата — мої колеги, з якими я змагалася під час відбору, дуже достойні. Тож, представляючи наш госпіталь, я намагатимусь їх не підвести і гідно виступити на всеукраїнському конкурсі. Чим буду вражати? Мабуть, теж танцями. Але поки що про це рано говорити!