Адже губернатор Вінниччини терпів цього «троянського коня», а насправді «пішака» від Колеснікова у своїй кадровій команді, скільки міг… Та терпіння Валерія Коровія увірвалось, коли «Юра-скандал» почав нову серію інтриг, судових позовів та спричинив політичний тиск на «Першу особу» Вінниччини…

Тому з 20 листопада депутат обласної ради Юрій Яремчук став безробітним за всі свої «фокуси», бійки та «язик»? Бо це той самий держслужбовець Вінницької ОДА, що під час АТО на одній із комісій обізвав СБУ «мотлохом». А після цього затіяв судову тяганину із «33-ім каналом» з вимогою відшкодувати 100 тисяч гривень за свою «ділову репутацію…»

І ось напередодні річниці Майдану та на 4-му році війни у Вінницької ОДА вистачило політичної волі та мужності звільнити цю «регіональну вошу» із державної служби.

Втім, Яремчук не був би Яремчуком, якби так легко здався і випав із обойми посадовців Вінниччини. Тому вже 21-го числа очікувалось його призначення на нову посаду! І знову з кабінетом на Соборній! Кажуть, що Юрій Якович мітив бути новим заступником директора обласної дитячої бібліотеки імені Франка…

Але і тут йому «обломилось»! В Інтернеті з‘явилась хітова фото-жаба про бібліотеку із головними персонажами цього скандального звільнення… І в бібліотеку Юрій Яремчук дійсно не потрапив.

І взагалі десь пропав. Може, поїхав на 5-зірковий курорт зняти стрес? Чи, скоріш за все, метнувся «на килимок» до своїх партійних вождів – екс-регіоналів у Києві, які свого часу домовлялись із командою БПП про його працевлаштування в ОДА після Революції гідності?

– Опоблоківця Яремчука всіма правдами і неправдами спробують влаштувати в комунально-державну сферу до 20 грудня. Бо саме після    20-го облрада має прийняти бюджет області, за який ке­рівництво облдержадміністрації персонально відповідає головою перед Києвом, а не громадою, — вважає депутат обласної ради від «Свободи» Андрій Вигонюк. – Тому шукаються варіанти, як приховати скандальне працевлаштування чергового провладного депутата. Це одна із кулуарних умов угоди команди БПП з «регіоналами», коли формувалась коаліція з псевдоопозиціонерами. І ці 6 голосів від Опоблоку владі потрібні як подарунок від Діда Мороза разом з голосами «ляшківців» та «Самопомочі», які регулярно голосують в унісон!

Тому Яремчука бережуть як «золоту ляльку», яка вже давно всім набридла, часто кричить навіть на губернатора, але без неї цей «цирк» і «шапіто» не відбудуться! Якщо подібні фігури залишаються при владі чи в політиці — не те що очищення влади, ніяка революція не відбулась!

Сергій Годун