Сьогодні після гарячої розмови у сесійній залі з приводу госпітальних округів та медичної реформи на своє перше засідання зібралася щойно створена робоча група. До її складу увійшли голови районних рад, депутати обласної ради.

Градус загального обурення не спадав, всі висловлювали своє бачення проблеми, ділилися думками. Зрештою, зійшлися в одному: поки Кабмін не може запропонувати чогось ліпшого, не варто руйнувати те, що є і якось працює. Тому нині готується звернення до Кабінету Міністрів з пропозицією призупинити дію скандальної постанови, котра спричинила вибух протестів на Вінниччині. Вже зібрано достатньо підписів для того, щоб скликати позачергову сесію обласної ради і заступник голови облради Людмила Щербаківська запевнила, що сесія відбудеться вже до кінця наступного тижня.

Тим часом заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк та керівник департаменту охорони здоров’я Вінниччини Людмила Грабович, котрим люди висловили недовіру, подалися до Кабміну за Міністерства охорони здоров’я України для переговорів і для того, щоб запросити їхніх представників на майбутню позачергову сесію.

А на запитання чому ж проти цієї реформи виступає тільки одна Вінниччина, відповідь очевидна: кожен з нас зміг відчути на власному здоров’ї дію попереднього медичного пілотного проекту…

Тетяна КОНДРАТЬЄВА

Виступ представника робочої групи:

Голова районної ради Сергій Сітарський про медичну реформу:

Читайте також:

Медреформа на Вінниччині може привести до третього Майдану