А також на конференції вінницької міської організації ОПЗЖ Донатас Піскун разом лідерами партії та однодумцями презентували 54-х кандидатів до ВМР – Вінницької міської ради на виборах 25 жовтня цього року.

– Обрали найкращих, перевірених часом людей, яких знає Вінниця – це професіонали і патріоти свого міста! А Слава Узелков – це наша гордість, жива легенда боксу і відкрита, щира людина! Буде важко, але ми сподіваємось і зробимо все для максимального результату! Не дарма, Юрій Анатолійович Бойко визнав, що конкуренція і боротьба за кожен голос і відмоток довіри вінничан буде жорсткою! Але ми вміємо бити аргументами і фактами… Та тримати удар, як це сьогодні засвідчив В’ячеслав Узелков – символ нашої виборчої кампанії у Вінниці., – зазначив Донатас Піскун. – Адже приклад мера-боксера по Києву надихає і нас! А ще в наших рядах дуже досвідчені та нині діючі депутати ВМР, молоді люди, підприємці, фахівці в своїх галузях та виробничники, які готові міняти Вінницю і це багаторічне «кумівство» у владі на справді європейські норми, правила і закони діяльності рідного міста та великої міської ОТГ.

Як відбувалось представлення кандидатів від ОПЗЖ – Опозиційної Платформи За Життя у Вінниці наш репортаж – фото і відео.

Більше інформації з цього приводу очікуйте в газеті “33-й канал» наступної середи.

Фото Олексія Бойко