І нікого не цікавило, звідки ці квартири, офіси та комерція на 28 мільйонів у сестри забудовниці, яка працює звичайною медсестрою в районній поліклініці.

Чи в нашій корумпованій Україні можливо все? Чи суддям таки носять «десятину» від вартості арештованого майна? А 320 інвесторів, що вклались у ці квартири мають виймати із кишень останні гроші та добудовувати свої секції, двори та комунікації. Виходить, що правди не було і не буде? І Фемідою править бабло? , – розповіли про хід засідання у міському суді Вінниці 4-ро представників ініціативних груп інвесторів Європейського кварталу.

– Вчора і сьогодні під судом Вінниці мав бути пікет мешканців «Європейського кварталу», бо вони із острахом очікували зняття арешту із майна відомої у місті забудовниці…

Адже у Вінниці вже більше 1,5 роки згідно заяв 320  ошуканих вкладників ЖК «Європейський квартал» із вулиці Покришкіна Головним управлінням поліції розслідується кримінальне провадження за ст. 190 ч.4 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах групою) та ст. 191 ч.5 (привласнення і розтрата коштів в особливо великих розмірах). Сума збитків становить понад 100 млн. грн. В наслідок незаконних дій забудовників 320 сімей вже понад 4 роки чекають омріяні квартири!!! В рамках кримінального провадження було проведено 22 обшуки та накладено арешт на майно потенційних підозрюваних.

І сьогодні в суді Ігор Вишар розглянув вже третє клопотання захисників забудовниці про зняття арешту з офісів, квартир і комерційних приміщень, які записані на фірму сестри Вікторії Галіцької. Та пропри протести і емоційні вигуки потерпілих зняв арешт із майна вартістю в 1 мільйон доларів по курсу…

– Гроші люблять гроші? В кінці суду ми криком кричали, що це кошти на добудову нашого кварталу… Але жодні аргументи на суд не вплинули. Мабуть доведеться знову скидатись грішми і добудовувати нашу «Європейську» мрію про власне житло., – обурювалась вінничанка Марія із маленьким сином на руках під судом Вінниці.

На це рішення суду юристка і депутат ВМР Юлія Приймак порадила інвесторам ЖК «Європейський квартал» написати на слідчого чергове клопотання про арешт «звільненого» сьогодні суддею Вишаром майна.

– Ми не здамось, а будемо боротись всіма законними способами. Нам кажуть, що нині легше захистити шуліка, ніж постраждалого у справі. А тут 320 сімей постраждали, – зазначила депутат від цього округу на Старому місті у Вінниці Юлія Приймак.

Роман Ковальський