89 курсантів-випускників урочисто отримали звання прапорщика цивільного захисту. Цікаво, що серед новоспечених бійців Служби Порятунку “101” є й п’ять дівчат. Випускники після закінчення навчання служитимуть в усіх куточках нашої держави, зокрема й на неокупованій території Донецької та Луганської областей.

Крім курсантів тоді свято випуску відсвяткували й студенти. Загалом цього року з училища випустилось 144 юнаків та дівчат.

– Два з половиною роки тому, пов’язавши своє життя зі службою цивільного захисту, ви проявили міць свого духу. Адже ця професія передбачає постійну готовність піддати ризику власне життя та здоров’я аби захистити найбільшу цінність нашої держави – громадян, – привітав молодь начальник училища полковник служби цивільного захисту Микола Говорущак. – Професія рятувальника не лише важлива, а й необхідна. Вона ніколи не втрачала, не втрачає та не втратить своєї актуальності.

Взагалі за десять років вінницьке профільне училище рятувальників випустило 1250 молодих фахівців, більшість з яких й надалі пішли саме небезпечним та мужнім шляхом професійного бійця Служби Порятунку.

Фото — офіційний сайт Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця)