Вночі невідомі знищили його сад у Суботівці — 3 гектари абрикосів та 2 га черешень. Збитків на мільйони, що вже казати про працю та людей, які залишились без роботи. Сергій Ісайко підозрює, що це справа рук місцевого агрохолдингу, який вже давно оголосив йому війну за землю.

– Я вже займаюсь садівництвом понад 25 років, ніколи не мав проблем через свою діяльність, не отримував погроз. Маю багато насаджень у різних селах району. Землю у Суботівці придбав у громадян, вона є нашою приватною власністю. Висадив там 3 гектари абрикосів, з яких цього року вперше зібрали урожай. У суботу я приїхав на поле для проведення планових робіт по догляду за садом. Але від побаченого у мене сльози на очах виступили. Всі дерева були зрубані, ймовірно їх знищували сокирами, пробували “ножовками”, але не вийшло. Коли відійшов трохи далі до іншої ділянки, застав ту саму картину. Всі 2 гектари молоденьких черешень теж лежали на землі, – пригадує Сергій Ісайко.

Співрозмовник підозрює, що до таких злочинних дій мій вдатись місцевий агрохолдинг ТОВ “Прогрес”.

– Вони раніше “передискували” мені та іншим людям ділянки, й жодного покарання не понесли. Крім того, в минулому році висаджені мною черешні, які ще не вросли в землю, просто повитягували. Але цього їм замало, тому дійшли до такого варварства. Впевнений, ці методи для того, щоб залякати людей.

Подробиці читайте у газеті «33-й канал»

Вікторія Микитюк

5 гектарів саду вирубали фермеру з Суботівки! Вся країна стала на захист потерпілого 5 гектарів саду вирубали фермеру з Суботівки! Вся країна стала на захист потерпілого 5 гектарів саду вирубали фермеру з Суботівки! Вся країна стала на захист потерпілого