Тарас був кухарем у батальйоні «Київська Русь»,  допомагав військовим, пораненим, сам був проти насилля, в руках зброї не тримав.

До війни та подій на Майдані Тарас Степанович працював будівельником, у вільний час безкоштовно ремонтував монастир. Він завжди намагався внести свою маленьку допомогу для загального блага.

У батальйон Тарас Сич пішов з Майдану.  Там він також годував людей. Коли формували «Київську Русь» з добровольців з Майдану, приїздив у військкомат брати направлення на перекваліфікацію, бо був прикордонником по спеціальності.

Тарас Сич загинув під мінометним вогнем у «Дебальцевському котлі»  13 лютого 2015 року на 48 році життя, коли снаряд розніс кухарську палатку.

У парку ім. Горького, на площі Водограю, буде влаштовано близько двадцяти локацій для приготування страв. Страви готуватимуться в 5-ти польових кухнях та на вогні. Страви будуть готувати рятувальники та військові, спеціалізовані навчальні заклади, ресторани, воїни-«афганці», громадські організації. Стравами частуватимуть всіх охочих. А це – декілька тисяч чоловік.

Поруч розміститься міні-музей ООС.

А на сцені виступатимуть різні колективи:
– оркестр Міністерства з Надзвичайних ситуацій;
– оркестр в/ч 3008 Національної гвардії України;
– ансамбль воїнів-афганців;
– вихованці ЗК «МПМ».

Під час фестивалю будуть збирати кошти та речі для військових, що служать у зоні ООС. Кошти, що будуть виручені під час фестивалю цього року планується направити на придбання обладнання для військових медиків.

Організатори:
– Виконком Вінницької міської ради;
– ФГ «Подільська громада»;
– Міський Палац мистецтв;
– компанія «Вінницязеленбуд».

Захід відбувається за підтримки народного депутата України Сергія Кудлаєнко.

Запрошуємо до співпраці усіх небайдужих!!!