Цікаво, що серед 4 фігурантів цієї «справи» є двоє вінничан – Ігор Мізрах та О.Іванчук.

Тепер зрозуміло, куди поїхав із Вінниці відомий політексперт, юриста та співак…?

– Група недешевих і непростих шахраїв у складі чотирьох осіб, за попередньою змовою між собою, у період з липня 2019 по 30.08.2019, представляючись довіреними особами Президента держави, які призначені та перебувають на керівних посадах Офісу Президента України, вимагали від колишнього співробітника ДП «Укрспецекспорт» передати їм грошові кошти у сумі 570 000 тисяч ($) доларів США за вирішення на вищому державному рівні питання про призначення цієї особи на керівну посаду до Державного концерну «Укроборонпром», – написав прокурор Матіос у своєму Фейсбуку.

За словами головного військового прокурора, «під час передачі частини суми в одному з офісів навпроти будівлі Офісу Президента на вул. Банковій у розмірі 250 000 доларів США, зазначені шахраї були затримані співробітниками Військової прокуратури, слідчим територіального управління ДБР у місті Києві за участю оперативників СБ України». Він підкреслив, що «затримані особи обгрунтовано підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 190 КК України (шахрайство в особливо великих розмірах)».

Наступного дня юрист Максим Стороженко написав у Facebook, що затримано юриста і експерта Мізраха Ігоря Аркадійовича».

Ось відео затримання І. Мізраха зі сторінки у соцмережі А. Матіоса.

А також головний прокурор додав повчальну притчу:

– ПЕРСТЕНЬ ШЛОМО! (або про НЕдембельський акорд)

У царя Соломона (він же етнічний Шломо) був перстень із надписом- І ЦЕ МИНЕ!

Не завжди як роса на сонці, але точно десь так !)

Ті, хто справді служать Державі – пам‘ятають про це. І знають – Держава, це надовго. Притомні люди завжди знають реальну ціну перстня царя Соломона ! ( я живий тому свідок за весь період гібридної війни)

А поки монолітна монобільшість та і весь депутатський склад нової ВР ( в якому ( “по умолчанию”) шановані всіма 125 юристи з вищою освітою- по фракціях див. на фото)) розгляне невідкладний законопроект Президента та Верховного Головнокомандувача ” Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформування органів прокуратури” ( у т.ч. про ліквідацію військових прокуратур) ВІЙСЬКОВІ ( офіцери військової прокуратури та СБУ і слідчий ДБР) і далі виконують свої службові/військові обов’язки.

Але це філософія!) Тепер сухо, юридично-процесуальною мовою:

Людина, з якої вимагали кошти – прийшла із заявою до Військової прокуратури.

Не до НАБУ або інший правоохоронний орган, а саме до нас.

Напевно знала, що нас скоро ліквідують за непотрібністю)).

Однак, 30.08.2019 під час передачі частини суми в одному з офісів навпроти будівлі Офісу Президента на вул.Банковій у розмірі 250 000 доларів США, зазначені шахраї були затримані співробітниками Військової прокуратури, слідчим територіального управління ДБР у місті Києві за участю оперативників СБ України.

Затримані особи обгрунтовано підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 190 КК України (шахрайство в особливо великих розмірах).

А ми?

Ми просто робимо/служимо свою роботу. Заради Держави і Народу України.

ЧЕСТЬ МАЄМО

Тепер у Вінниці та Києві після шокуючи відео військової прокуратури можна лише гадати чи була це афера із кадровими «рішаловими» під ного президента? Чи вінничанини справді «обілечували» кандидатів на різні посади від начальника обласної полії до голови ВінОДА за певну суму?

Адже прокурор . Матіос зазначив, що «всі четверо осіб, які представлялися уповноваженими особами Офісу Президента…, арештовані суддями Печерського суду з правом внесення застави (застава передбачена кодексом, без неї ніяк не можна) у розмірі 18, 15, 15 та 5 мільйонів гривень кожному відповідно. Доказів їх шахрайської діяльності виявилося достатньо».

Між іншим, серед затриманих є помічник вінницького юриста та член політради «Єдиного центру» О. Іванчук, якого називають наближеним до нардепа В. Балоги.

І головна тут фішка це прайс на державні посади! Бо головний військовий прокурор додав, що «під час обшуку одного з приміщень військові прокурори вилучили 40 (сорок) аркушів А-4 , на яких наявний список (ПІБ) осіб, отриманих від них/переданих іншим (ПІБ) особам сум у доларах США (від 50 до 700 тисяч доларів) за призначення на керівні (від обласних і набагато вище управлінь правоохоронних та органів виконавчої влади) посади в органи державної влади і управління протягом червня-серпня поточного року». Анатолій Матіос припустив, що «напевно буде цікаво»…

До речі, про 48-річного вінничанина І. Мізраха є дуже багато інформації особливо про його вінницький період діяльності… А нині він вже є юристом і політичним експертом та власником кількох інтернет-медіа…

Тому по ходу розслідування цієї гучної справи із продажем державних посад на Банковій буде зрозуміло чи працювали вінничани «самодіяльно» чи їхній кадровий бізнес «кришували» люди із Банкової із вищих кабінеті влади?

Опубліковано Анатолієм Матіосом Пʼятниця, 30 серпня 2019 р.

Опубліковано Анатолієм Матіосом Пʼятниця, 30 серпня 2019 р.

Опубліковано Анатолієм Матіосом Пʼятниця, 30 серпня 2019 р.