Останні суттєві кадрові перестановки у Вінницьких коридорах влади очевидно дали людям надію, що багаторічні проблеми ЖК «Європейський квартал» і ЖК «Клубний будинок» будуть таки вирішені… А винні в гучній будівельній афері нарешті будуть покарані! Бо з кожним новим керівником на впливових посадах є віра, що саме вони дадуть правильний напрямок розслідуванню і відновлять майже втрачену надію на справедливість.

Тому 3 липня стало відомо, що до нового керівництва Вінницької області – новооо губернатора Сергія Борзова, начальника обласної поліції полковника Івана Іщенко та нового обласного прокурора Олександра Бутовича звернулись із колективним листом- скаргою майже 300 пайовиків двох проблемних новобудов – Єврокварталу і Клубного будинку.

– Шановний Сергію Сергійовичу, керівники обласних органів влади та правопорядку! Ось уже кілька років, як Вінниця перетворилася на рай для будівельної аферистки Вікторії Галицької, наживається на горі простих людей. Сотні вінничан втратили свої гроші, у кого-то зруйнувалися сім’ї, багато загрузли в кредитах, а все тому, що такий важливий для нашого способу життя питання, як власне житло, став приводом для нахабного і нестримного злодійства Вікторії, яка веде шикарний спосіб життя за вкрадені у нас останні гроші. У списку проблемних житлових комплексів Вінниці, ЖК «Європейський» і ЖК «Клубний будинок» займають «почесне» місце. Безліч розслідувань не раз і не два підтверджували, що на чолі будівельної мафії варто підприємниця і аферистка Вікторія Галицька – людина настільки безсовісний і нахабний, немов би 90-е роки і не проходили, а до сих пір панують в нашій країні. Всі наші звернення спочатку до Галицької, а потім до уповноважених державних органів в кращому випадку закінчувалися новими тяганинами. Житловий комплекс став справжнісіньким «довгобудом», кошти вкладені Вікторією цинічно вивели на оплату своїх дорогих перфомансів, невдалих стартапів і на політику. Фактично мова йде про те, що людям навіть вселятися нікуди, але замість будь-яких здорових альтернатив всім незадоволеним пропонують не ставити зайвих запитань і помовчати. За неіснуючі квартири були сплачені досить серйозні суми. Їх теж не хочуть повертати. Це свавілля у виконанні Вікторії Галицької триває давно, а значить не обійшлося справу без покровителів, які захищають її від правосуддя. Доводимо до відома нових керівників обласних підрозділів поліції і прокуратури, що з приводу цієї будівельної афери написано вже понад 350 звернень, але ні по одному з них так і немає належного руху і ефекту. Впевнені, що таке можливо лише тому, що частина привласнених Галицької наших кровних коштів були нею і її корумпованими покровителями спрямовані на створення юридичних і бюрократичних бар’єрів на шляху законних вимог ошуканих громадян щодо наведення порядку., – сказано у зверненні городян та ошуканих пайовиків.

– Ми, жителі Вінниці, покладаємо великі надії на нову команду і віримо, що та виправдає високу довіру і покаже справжній професіоналізм і принциповість, почавши з самого головного – з наведення порядку і притягнення беззаконня і аферистів до відповідальності. Закликаємо нового губернатора, нового начальника поліції і нового обласного прокурора взяти під особистий контроль звернення громадян за згаданими ЖК, дати їм якнайшвидший хід, назвати прізвища чиновників і відповідальних осіб, які покривали це будівницею і аферистку Галицьку, а також проконтролювати всі справи, в основі яких лежить обман пайовиків в будівельній сфері. Таким чином нова команда покаже, що прийшла до влади всерйоз і надовго, що це не тимчасові виконавці і корупціонери, а які ратують за процвітання Вінниці державні діячі і справжні патріоти. – Віримо, що Вікторію Галицьку за все її дії чекає «житло від держави», тобто в’язниця, в той час як ошукані нею люди отримають свої належні квартири в упорядкованих згідно з підписаними зобов’язаннями комплексах і позбудуться багаторічного щоденного стресу, будуть ростити дітей і робити свій внесок у процвітання всієї України ».

– Зміна обласного керівництва дає надію, що нова команда, що не обтяжена місцевими заплутаними взаємовідносинами, додасть рішучий імпульс по найбільш наболілим скандальним справах. І новій команді слід починати свою роботу з високої та правильної ноти, яку від них усіх чекають вінничани. Покажіть на цьому показовому прикладі силу Закону і влади у вирішенні будівельно-житлової афери та покарання винних…

– Бо ми стомились чекати правди, правосуддя, законних дій та верховенства справедливості у Вінниці! Ми роками стукались в усі двері в той час коли за мільйони доларів із вінницьких ЖК хтось жирує та розкошує… Сподіваємось на вас і хочемо лише одного – повернути свої кошти, житло і запросити вас на новосілля!

– Віримо, що невипадково нині принишкли всі причетні до цієї гучної афери і швидко збирають чемодани… Можливо вони вже покинули Вінницю, область і , навіть Україну? Але це питання до правоохоронців і , навіть, нового керівника СБУ, якого пророкують найближчим часом.

– Коли готувався цей матеріал стало відомо, що 6 липня новий начальник поліції та прокурор Вінницької області зустрінуться із депутатами та керівниками фракцій обласної ради. Тому передаємо своє боляче питання Європейського кварталу, Клубного будинку і афер Галицької також і через депутатів та журналістів.