Вінницькі мисливці, рибалки, любителі природи та їхні рідні й близькі в суботу 23 березня гуртом прибирали від сміття береги Вишенського озера у обласному центрі. Цей незвичний флешмоб без політики та партійних прапорів у Вінниці вперше організувала Фейсбук-спільнота «Мисливці, Риболови та інші Брехуни».

За декілька годин чоловіки й жінки та діти зачистили від 30 кубічних метрів сміття комиші, береги, острівці та саму водойму. Довелось ходити по пояс у болоті та по груди у воді у спеціальних костюмах та чоботях та плавати човном. Або прориватись крізь справжні барикади з пляшок, автомобільних шин та іншого людського непотрібу, що викидали у озеро й протягом років… Але працювали весело та із позитивним настроєм… І як результат – зібрані майже 200 повних мішків зі сміттям!

– Як у казці про Маленького Принца, який щоранку чистив свою планету від зілля шкідників-баобабів так і ми зробили добру та гуманну справу. Адже природа наш спільний дім. Тож ми маємо бути вдячні їй, – казали наші «МРБешники».

Цього ж дня такі самі флешмоби провели й представники спільноти у Хмельницькому та Житомирі, інших містах України. Акції триватимуть й надалі.