– Спецоперацію по затриманню злочинної групи провели оперативники Управління карного розшуку поліції Київщини, працівники Сквирського відділу поліції спільно з бійцями КОРДу Вінниччини.

Тоді на Сквирщині зловмисники вночі вдерлися до будинку пенсіонерки, погрожуючи фізичною розправою, викрали 20 тисяч гривень й продукти. Четверо затриманих чоловіків, віком від 23 до 45 років, ґрунтовно підозрюються у скоєнні низки пограбувань будинків на території Вінниччини, Житомирщини, Київщини та Черкащини.

Нападники діяли нахабно та безпринципно, виносили з помешкань золото, гроші та інші цінні речі. Потім награбоване задавали до ломбарду, чи просто продавали на стихійних ринках. Під час проведення невідкладного обшуку за місцем проживання родини зловмисників, працівники поліції виявили та вилучили продукти, м’ясо, горілку та інші речові докази, які нападники викрали у 77-річної бабусі на Сквирщині.

Група зловмисникізараз знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Працівники поліції перевіряють чоловіків на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів.

Шановні громадяни! Хто став жертвою подібних злочинів, чи опізнав викрадені речі, звертайтесь до  поліції, або телефонуйте 102!

Фото — прес-служба поліції Київщини