Збірну Вінниці представляли п’ятеро спортсменів – вихованці клубів «Січ» і «Патріот». І четверо із них здобули медалі! На рахунку нашої команди три “золота” і “бронза”.

Вінницькі фрі-файтери вчергове підтвердили свій високий клас. Лідером був 17-річний Олександр Хуторянський. Він чудово зарекомендував себе на останніх змаганнях, де регулярно посідав перші місця. У Києві вінничанин виступав у ваговій категорії до 74 кг.

– Олександр Хуторянський переміг у чотирьох поєдинках. Причому в усіх – достроково: нокаутами, больовими та задушливими прийомами. Сашко поборов кількох титулованих спортсменів, чемпіонів із панкратіону та ММА, – каже Ігор Дишливенко, тренер збірної Вінниччини з фрі-файту.

Добре себе зарекомендував 18-річний Артур Блинда. Він став першим у вазі до 57 кг. Тренери високо оцінюють досягнення Артура, адже йому довелося перед чемпіонатом зганяти зайву вагу та конкурувати із сильними фрі-файтерами.

У вазі до 84 кг чемпіоном став 18-річний Павло Мельничук. Бронзу у категорії до 63 кг посів його одноліток Ярослав Галішевський.

За підсумками цього змагання всі наші чемпіони здобули путівки на чемпіонат Європи з фрі-файту. А в найближчих планах фрі-файтерів Вінниці – участь на Кубку Поділля у Тульчині 1 червня цього року.

Чемпіонат України виграли вінницькі фрі-файтери