Через рух великогабаритного транспорту вони вже стали суцільним решетом, наче після бомбардування, а від постійних вібрацій тріщать тамтешні будинки.

– Вапнярка — Крижопіль — контрольно-пропускний пункт «Загнитків» має статус територіальної автомобільної дороги і, відповідно, є на балансі Служби автомобільних доріг у Вінницькій області. Деякі вибоїни мають глибину близько 30 сантиметрів. На узбіччі – десятки пошматованих коліс. Чи не найбільше страждають від бездоріжжя водії рейсових автобусів. Пішоходи поруч з такою дорогою теж мають ризики. Вимощений тротуар на певному відрізку закінчується, і автолюбителі об’їжджають асфальтовані впадини по ґрунтовому хіднику, — повідомили на «гарячу лінію» члени ініціативної групи. – Станом на початок травня в Томашпільському районі проведені ремонтні роботи на головних трасах, в доброму стані знаходиться дорога «Комаргород — Шпиків», проводяться роботи на ділянці «Томашпіль — Гнатків». Позбавлена фінансування і ремонту лише Вапнярка, яка, до речі, з навколишніми селами складає майже половину населення району. Очевидним є факт штучного приведення ситуації до критичної межі.

7 травня за ініціативою місцевого депутата Василя Бойка у Вапнярській селищній раді відбулась сесія, на якій розглянули питання щодо аварійного стану центральної автодороги. На ній стало відомо, що на вищевказану ділянку траси щонайменше потрібно 8 мільйонів гривень, крім того, люди просять встановити пристрої для примусового зниження швидкості. В результаті голова та депутати написали звернення до голови уряду України Володимира Гройсмана й інших посадових осіб із встановленням конкретного строку з відновлення траси.

В обласній Службі автомобільних доріг ось як прокоментували ситуацію:

– Всі роботи з поточного середнього ремонту, які зараз виконуються на міжнародних дорогах, здійснюються за рахунок цільових коштів. Вони виділяються згідно з розпорядженням Кабміну. Щорічний перелік ремонтів формується відповідно до прогнозованого рівня фінансування відповідно до державної цільової «Програми розвитку доріг». Всі інші дороги державного значення виконуються за рахунок експлуатаційного тримання, в поточному році сума на це 228 мільйонів гривень, — повідомили у прес-службі відомства. — Ці кошти розподіляються на проведення робіт з аварійного ремонту, встановлення та заміну технічних засобів організації руху, заготівлю протиожеледних матеріалів на осінньо-зимовий період та інше. В рамках експлуатаційного утримання впродовж року у Вапнярці передбачено аварійний ремонт дорожнього покриття. Для вирішення проблеми радимо місцевій владі долучитись до співфінансування та підключити до цього підприємства та організації.

У свою чергу, жителі та депутати страшенно невдоволені тим, що селищний голова має шукати кошти на державну дорогу.

– Платимо податки в державу за дорогу, а місцевий бюджет, не-ясно, з яких коштів, має оплатити ремонт. Нам пропонують на 1 км ямкового ремонту лише 80 тис. грн. Все решта — самі. Саме тому ми вже готуємось до акцій протесту і хочемо, аби народна газета «33-й канал» нас підтримала!

Вікторія Снігур

Чи ремонтуватиме Вапнярка державну дорогу із власної кишені? Чи ремонтуватиме Вапнярка державну дорогу із власної кишені?