Все почалось чотири роки тому, коли я купила путівку в санаторій на оздоровлення на три тижні.

Все було чудово: і харчування, і проживання, і спа-процедури. В один з теплих літніх вечорів познайомилася з 30-річним Максимом. Мені було з ним дуже легко. Ми якось відразу знайшли спільну мову. Разом гуляли, розмовляли про все на світі. Нічого більше, але через тиждень наше спілкування стало набувати нових обрисів. Справа дійшла до iнтиму. І все знову було чудово. Максим був мій чоловік на 100%.

Відпустка пролетіла на одному диханні. Прийшов час розлучатися. Чесно кажучи, їхала я зі сльозами на очах і грудкою в горлі. А вдома мене чекав чоловік і двоє дітей, ми одружені майже 10 років, відразу після випускного – у РАЦС. І до слова сказати, я завжди вважала, що наш шлюб створений на небесах. Природно, чоловікові я нічого не розповіла. Але зі своїм коханцем Максом спілкування не переривала ні на день. Він теж, до речі, одружений. Був.

Через кілька місяців я знову взяла путівку в той санаторій. Чоловікові набрехала, що мені запропонували спецкурс якихось там процедур, за спецціною. І він повірив. І відпустив без зайвих запитань. Кавалеру я теж заздалегідь повідомила про те, що забронювала номер в тому самому «нашому» санаторії. Він тут же відповів, що буде там мене чекати. І ще його дружина про все дізналася, побачила нашу переписку. Він їхав від неї зі скандалом.

Нам було все одно. Ми знову зустрілися і не розлучалися ні на хвилину. На третій день, коли Максим пішов у свій номер за курткою, він виявив там свою благовірну. Вона приїхала з братом. Підняла грандіозний скандал. Кричала так, що чутно було на всю околицю. Якимось чином вона все про мене вже знала. Де живу, чим займаюся, що діти є. Стала погpoжyвати, що зараз же зателефонує моєму чоловікові і все йому розповість, мовляв, «раз мою сім’ю зруйнувала, нехай і свою розтопче».

Макс зібрав свої речі і прийшов за мною. Ми в той же вечір поїхали з цього санаторію і оселилися в орендованій квартирі. А його дружина залишилася жити в номері. Мені нічого не залишалося, як набрати номер чоловіка і самій йому про все розповісти. Вже краще я, ніж вона. Чоловік був пригнічений. Але він не кричав, не погpoжував. Сказав, щоб я повернулася і ми поговоримо. Я так і зробила. А Макс був проти. Він не хотів мене відпускати, благав поїхати в його місто і там з ним залишитися. Але, природно, я повинна була порозумітися зі своєю сім’єю. І залишитися з нею.

Я не змогла все кинути і поїхати. Хоча Макс дійсно розлучився зі своєю дружиною і дуже чекав мене. І чекає досі. А чоловік пробачив і прийняв. Таке відчуття, що тепер навіть любить мене більше, ніж раніше. А я, а що я?! Кохаю іншого, а живу з чоловіком. Сумую, ночами реву в подушку. Пишу йому листи, він відповідає. Життя розділилася на «до» і «після». Що буде далі, я не знаю. Допоможіть, люди добрі…

Ірина,
вінничанка