Прочитавши вашу статтю про загадкове звільнення головного лікаря, хочемо внести деякі доповнення та ясність у дану ситуацію. На нашу думку, за час «царювання» цієї особи колектив зазнавав постійного пресингу, гноблення та приниження. Обійнявши посаду головного лікаря, вона почала вносити свої корективи у відбір потрібних кадрів, звільнивши при цьому велику кількість високопрофесійних медичних працівників передпенсійного віку та протягом всього терміну її роботи близько 20 лікарів та медичних сестер звільнились самостійно, не витримавши деспотичного норову, що не в кращій мірі характеризує особистість та керівника.

Регулярні побори та збори коштів відбувалися протягом всього періоду. При цьому з кожним роком збільшувався об’єм та апетит.

Заручившись підтримкою згори, керівник регулярно проводила «моральні тортури» над лікарями, організовуючи неправомірні засідання, на яких морально та матеріально карала лікарів.

А ось начальство «задобрялось». Сестрою-господинею лікарні регулярно закуповувались для цих цілей цінні подарунки для покровителів – постільна білизна, елітні сервізи, скатертини тощо. Середній та молодший медичний персонал регулярно працював на присадибній ділянці у її поручителів у робочий час за наказом головного лікаря. Стосовно того, як колега Галина Черешнюк у Вашій статті хвалила, що згадана особа була високопрофесійним педіатром, хочемо зауважити, що вона за все своє життя жодного дня практикуючим лікарем не працювала та жодну дитину не вилікувала.

Крім того, чинились інші неправомірні дії:

– комп’ютери, які видавалися для роботи лікарів державою, за підтримки комп’ютерника (вказується прізвище), продавались та обмінювались на дешевші та простіші моделі;

– оформляли на роботу і в подальшому отримували кошти за так званих «мертвих душ», в чому допомагали головний бухгалтер, сестра-господиня, відділ кадрів.

Чому ці люди до цього часу працюють і немає ніяких правомірних дій з боку правоохоронних органів? Все це відбувалося на тлі постійного прийому психотропних засобів, що можуть підтвердити співробітники аптек, які регулярно забезпечували керівника цими ліками.

А тепер кілька слів про найближче оточення головного лікаря. Права рука – заступник у свій час мала «успішну» практику в госпіталі інвалідів ВВв, звідки була звільнена за розпивання алкогольних напоїв, у подальшому, працюючи в МКЛ №1 та куруючи чорнобильців, маючи доступ до пільгових рецептів, списувала ліки та проводила їх через аптеку, маючи при цьому відсотки в грошових одиницях. На сьогоднішній день вона має одну з найвищих зарплат центру та щомісячні премії за «важку працю».

Якщо подивитись на декларацію про доходи, яку надала головний лікар, вона отримала за рік більше 1 млн грн., то постає запитання: звідки в головного лікаря ЦП МСД № 3 такі кошти і чому в неї була найвища заробітна плата серед всіх головних лікарів ЦП МСД м. Вінниці?

Чому до цих пір людина не відповіла за свої дії, а тільки обмежилася заявою про звільнення за власним бажанням? Невже розкрадання і привласнення державних коштів у великих розмірах не є кримінальною відповідальністю? Чому правоохоронні органи не відреагували на злочин?

Це змушує нас звернутися з проханням про розгляд ситуації в НАБУ, НЦЗУ, Генпрокуратуру й інші правоохоронні органи України. Можливо, ця ситуація зацікавить команду нового Президента та МОЗ України в світлі проведення реформ медичної галузі. Звертаємось із проханням до журналістів оприлюднити нашого листа

З надією та сподіванням стосовно перегляду цього питання до керівників міста та області, правоохоронних органів –

колектив колишніх і
теперішніх співробітників ЦП МСД N9 3 (підписи).

Просимо не оприлюднювати наших прізвищ з метою запобігання переслідуванням.