Добре, що документи і посвідчення народного депутата були в іншій кишені та залишились разом із квитком на Інтерсіті до Вінниці, – розповів про крадіжку гаманця на столичному вокзалі

Володимир Ар’єв -український політик та журналіст, Віце-Президент ПАРЄ (2015 та 2018 роки), голова Комітету ПАРЄ з питань культури, освіти, науки і медіа, що має дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посла.

– Вже у Вінниці, куди я приїхав на ярд передвиборчих зустрічей мені повідомили, що гаманець без грошей роми скинули у смітник біля залізничного вокзалу в Києві… Грошей жаль, але їх там було небагато. А ось банківські картки я заблокував і їх доведеться відновлювати. Тому будьте щодня обережні на вокзалі, в магазині та, навіть, на виборах… Бо тактику «ромського гоп-стопа» нині використовують як відомі політики-старожили так і новачки…

До речі, Володимир Ар’єв у Вінниці в якості нардепа від «ЄС» дав інтерв’ю місцевим ЗМІ, виступив на телеефірі, відвідав політехнічний університет – майстерню із моделювання БПЛ і мілітарі-авто «Пегас-2» Юрія Берко та із кандидатом у нардепи по 11-му округу Андрієм Гижко.

Депутат від ЄС Ар'єв у Вінниці про циганський гоп-стоп і вибори до ВР…Відео 33kanal.com

Gepostet von Roman Kowalski am Montag, 15. Juli 2019

Пограбували нардепа - керівника делегації ВР у ПАРЕ Ар'єва по дорозі до Вінниці (відео) Пограбували нардепа - керівника делегації ВР у ПАРЕ Ар'єва по дорозі до Вінниці (відео)