18 травня у Вінниці стартує в 12-й День Європи… Цієї весни місто обіцяє вразити гостей свята безкінечними локація на Соборній, концертом із 450-мав виконавцями, Златою Огнєвіч та морем цікавинок.

Подробиці свята у ВМР розповіли заступник міського голови Галина Якубович та директор Департаменту культури ВМР Максим Філанчук.

Вже відомо, що 12-й День Європи стартує о 14:00 на Майдані Незалежності із “Віденського балу» по-вінницьки за участі 450 учасників. Тут же виступить київський симфонічний оркестр під керівництвом правнука Миколи Лисенка.

Решта локації свята шукайте на Соборній, площі “Ліверпуль”, Майдані Небесної Сотні та під Вежею…

В централпарку смакуватиме фуд-фест, на стадіоні – спортивний фестиваль “Сила міст – 7», а головна зірка свята Злата Огневич співатиме о 21-й…

Цікаво, що на День Європи на “Ніч музеїв” запрошують на екскурсії у вінницькі катакомбах, в музей Коцюбинського, а також вперше – у кафедральний Спасо-Преображенський собор.

Попередній бюджет свята із казни ОТГ – 850 тисяч гривень.

Місто очікує більше 50 тисяч гостей та учасників…

День Європи у Вінниці – Злата Огнєвіч, ніч в музеї та Хайтарма під Вежею (відео) День Європи у Вінниці – Злата Огнєвіч, ніч в музеї та Хайтарма під Вежею (відео) День Європи у Вінниці – Злата Огнєвіч, ніч в музеї та Хайтарма під Вежею (відео)