Обидвоє родом з Вінниччини. Правопорушниця надала прикордонникам підроблені документи. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

У пункт пропуску «Тиса» на виїзд з України прибула 58-річна громадянка України, яка разом з десятирічним хлопчиком прямувала до Італії. На контроль, разом з паспортами, жінка надала заяву від батьків про згоду на вивезення дитини за кордон, начебто засвідчену консульством України у Мілані. Проте під час додаткового перевірки прикордонники встановили, що документ підроблено. Окрім інших ознак, про це свідчили орфографічні помилки та невідповідний підпис консула.

За даним фактом охоронці кордону надіслали до Ужгородського РВ поліції ГУНП у Закарпатській області повідомлення про виявлення можливого кримінального правопорушення за ст.358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Після завершення необхідних процесуальних заходів жінка з хлопчиком вибули з пункту пропуску у супроводі співробітників Національної поліції для надання пояснень та проведення подальших слідчих дій.

До цього слід додати, що вивезення за кордон дітей за фальшивими документами — часте явище. Але всі намагання таке вчинити припиняються на кордоні.

Ілона ВАЛЬТЕР