Днями свій 90-річний ювілей відсвяткувала жителька Миколаївки Ольга Драчинська.  Життєвий шлях іменинниці був тернистим. Довелося пережити голодомор 1932-1933 рр., Другу світову війну. Та не дивлячись на всі життєві виклики, ювілярка зберегла в своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з  родиною та односельчанами. Завжди усміхнена і привітна.

Вона народилась 7 серпня 1929 року в с.Бритавка Чечельницького району Вінницької області. Закінчивши школу і Бершадське педагогічне училище була направлена в Козятинський район на роботу в школу вчителем російської мови. Серед декількох сіл обрала саме Миколаївку. Згадує, що зустріли її дуже гостинно і люди допомагали обжитись на новому місці. Пізніше закінчила Бердичівський учительський інститут та Уманський педагогічний інститут. Повернувшись до школи викладала біологію, хімію та географію. 12 років була класним керівником. Середу учнів Ольги Ізотівни – Лариса Лановик, директор Миколаївського ЗНВК, заслужений працівник культури України та Володимир Андрієвський заслужений працівник сільського господарства України.З 1980 по 1984 рік Ольга Драчинська обіймала посаду Миколаївського сільського голови. За її ініціативи в селі народним методом збудовано ФАП. Була депутатом районної ради двох скликань.

Сама ж іменинниця  поділилася секретом довголіття, зазначивши що весь вік працювала і ніколи не сиділа склавши руки, вкладала свою душу в дітей, працюючи в школі, а також у свою велику родину. Ольга Ізотівна виростила 2 синів, виховала 8 онуків і має щастя радіти народженню 4 правнуків.

Валентина Лісова